Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet egy főnökkel nap...

Mit lehet egy főnökkel nap mint nap beszélgetni utazás közben?

Figyelt kérdés

60 év körüli emberről beszélünk, én a 20-as éveimben járok... naponta együtt utazunk fél órát oda, felet vissza. Szereti a napkeleti bölcset játszani néha, olyankor csak hümmögök, mert (hál' Istennek) be sem áll a szája, és nem kell megszólalnom... de... miről beszélgessek vele mindig??? Ami nem olyan 1 perces téma, hogy de szép az idő, milyen csúszós az út?

A munkáról nem tudok, mert nemrég kerültem oda, pletykálni nem szeretek, meg ha szeretnék, akkor sem pont őelőtte akarnék, aztán magamról mit meséljek ugyan, őróla mit meséljek ugyan, de a probléma ott kezdődik igazán, hogy nem is akarok vele beszélgetni, és nem is szeretek utazás közben beszélgetni... de egyébként nem vagyok az a megkukult fajta, sőt... de akivel nem érzem a közös hangot, most mit beszélgessek? :/

De azért mégis kéne kedveskednem...


Köszönöm!!

21/L


2016. jan. 13. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
utazz egyedül
2016. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel ö beszél eleget, ezért neked nem kell semmit beszélni.
2016. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak néha meg van kukulva, és nem tudom, mit hozhatnék fel.
2016. jan. 13. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd, azt szeretik a férfiak (ha férfi), meg az idősek is. Mindig kérdezz rá, arra amiről beszélt, mást nem nagyon tudsz tenni. Nyilván nem vele akarod megbeszélni a magánéletedet.
2016. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szereti osztani az észt akkor hallgasd és bólogass
2016. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdezd a munkáról, tapasztalatairól, kérj tanácsot tőle!
2016. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!