Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jelképes ajándékot adjak?

Milyen jelképes ajándékot adjak?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagyon költségekbe verni magam, viszont most hogy otthagyom a munkahelyem költözés miatt, szeretnék elbúcsúzni valahogy a megszeretett kollégáktól, meg a főnökségtől is, akikkel szintén nagyon összebarátkoztam.


Van valami ötletetek?


2016. jan. 15. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne vegyél, szólj hogy melyik nap szeretnél elbúcsúzni, aznap vigyél be egy kis magad sütötte rágcsát és/vagy édes sütit, palacsintát, bármit, amit tudsz készíteni, azt megeszitek, beszélgettek, pont elég jó búcsúzás lesz.
2016. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány kollégád van és mennyi pénzt szánsz rá, de nagyon klassz ajándék lehet a névre szóló toll.

Nem akarom belinkelni, mert nem tudom, mi a reklám és mi nem tartozik bele, de írd be a keresőbe:


Névre szóló golyóstoll (13138) - Szuper kolléga


Meg van keresztneves is.

Ha ezt drágának találnád, akkor meg van kulcstartó is efféle - az olcsóbb

2016. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kicsit sokan vannak ahhoz, hogy fejenként ilyet kapjanak :) de az ötlet jó, meg az első is :) sütni tuti fogok.
2016. jan. 15. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt valami közös tréfátok? Engem pl. állandóan az innivalóm miatt ugratnak, tuti valami Pepsis hűtőmágnest vinnék, "hogy erről mindig eszetekbe jussak" felkiáltással. Vagy ha te voltál mindig a legpontosabb/legkésősebb, akkor egy durva nagy faliórát, valamit, ami jellemző volt rád, érted.
2016. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy kis falunk, ahol az egymásnak hagyott üzeneteket, rajzocskákat, jókívánságokat gyűjtjük, szerintem oda veszek valami táblát, humoros írással, illetve valami kis rajzot is csinálok oda.
2016. jan. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!