Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szipog, de nincs mit kifújnia?

Szipog, de nincs mit kifújnia?

Figyelt kérdés

Férfi kollégám az őrületbe kerget, folyton szipog, van,amikor tele van az orra váladékkal,szó szerint rotyog benne.Undorító.

De legtöbbször száraz, ha ki is fújja,semmi nem jök ki,de mégis szipog.S hallom,hogy van valami az orrában.

Mi a fene lehet vele,hogy szárazon is kell szipognia?

De mostmár hónapok óta csinálja, nem egyszerű megfázás.

Rákérdeznék,de tuti vérig sértődik.


2016. jan. 22. 09:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Folyton sípol az orra s a torka is tele van folyton váladékkal,emiatt minden szipogás után krákog egyet.S fura beteg szaga van.

Milyen nyavalyája lehet, vajon elkaphatom? meg vagyok tőle csömörölve,már enni sem tudok.

2016. jan. 22. 09:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elkapható lenne, akkor gondolom a sok hónap alatt már elkaptad volna. Mond neki négyszemközt, szépen, hogy hallod, hogy milyen sűrűn kell szipognia, szerinted ez nem normális, és kérd meg, hogy menjen orvoshoz. Ha megsértődik így jártál.
2016. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De miért nem kérdezed meg?

Mi olyan viszonyban vagyunk a kollégáimmal, hogy ilyet simán megkérdezünk.

Szerintem attól nem sértődik meg, ha megkérdezed, hogy mi a baja.

2016. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk olyan viszonyban,hogy rákérdezzek,sértődés nélkül.

5 éve a napi 8 órában munkán kívül szinte semmit nem beszélünk. Teljesen más hullámhosszon vagyunk, annyira nincs miről beszélnünk,hogy az már ijesztő. Én meg nem is erőltetem a vele való kommunikációt,mert felét úgyis végigszipogja.

2016. jan. 22. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet be van állva, szippant...
2016. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!