Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen gyávák az emberek?...

Miért ilyen gyávák az emberek? És akinek itt nem jó, miért nem megy el?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen,és más munkahelyen annyi képmutató,málészájú gyáva alattomos ember van. De nem csak az én munkahelyemen,hanem nagyon sok más munkahelyen,is. Mindenki szidja a rendszert,az éppen hatalmon lévő kormányt,a céget, a főnököt,az igazgatót,vagy éppen a másikat. De amikor nem éppen az öltözőben vannak,hanem éppen a főnök,vagy igazgató előtt,akkor mindenki hallgat. Miért ilyen gyávák az emberek? Ezt is a kommunizmus verte belénk? Ezt a gyávaságot,képmutatást,meg ezt az egész undorító viselkedést,amit sokan csinálnak. És azt unom már nagyon,hogy mindig azzal jönnek,hogy "Ebben az országban..." Én meg is mondtam,a sok Anti Magyarnak,ha ennyire rossz itt,akkor miért nem megy el külföldre? Elvégre már nincsenek határok az Unión belül,és szabad a ki,és bejárás. És mégis itt vannak,itt élnek,és csak pocskondiázzák az Országot,ahol megszülettek,ahol élnek,ahol esznek. És akkor ilyenkor jön a hülye süket duma,hogy "De itt van a családom." "Honvágyam van" főleg,amikor az aromák szidják az országot,ami ugyan úgy ha úgy tetszik az övék is,mert itt születtek ők is. Jó,persze aki nem tud semmilyen idegen nyelvet,sőt egyesek még Magyarul sem tudnak normálisan beszélni,azoknak igen kétséges a nyelvtanulási esélyük. De akik már kint voltak,külföldön,és olyan hű de jó volt nekik,azok ha már vissza jöttek,akkor miért nyomják állandóan ezt az ócska szöveget? Én megmondtam,hogy akinek nem jó,az el mehet! Nem tudom,hogy minek jönnek vissza. Csak azért,hogy utána pocskondiázzák az országot,ahol megszülettek,ahol diplomát tanulhattak ingyen,Stb. Mégis ki kíváncsi a hülye süket dumájukra? Meg különben külföldön sincsen kolbászból a kerítés. Meg nem mindenért az országot kell hibáztatni. Meg akinek idáig jó volt,annak most sem rossz.

#ember #Miért ilyen gyávák #és aki menni tud #az miért marad?
2016. jan. 22. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire igaz. Én is utálom a panaszkodást. Megértem, hogy nem merik a főnök szemébe mondani, de akkor inkább ne is mondanának senkinek semmit. Teljesen elveszik a kedvem az élettől is.
2016. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ha megmondanák a főnöknek akkor kirúgná őket.
2016. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy egyből ki rúgná őket. De minek kell nekem minden reggel ezt hallgatnom? Másról sem tudnak beszélni,csak erről. Meg ha fent vannak,és ha már nem mernek semmit mondani,akkor minek kell jó pofizni,és vigyorogni,meg nyalakodni?
2016. jan. 22. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik a legjobban, hogy kis cég vagyunk, páran ülünk az irodában, mégis a ""vezető"" aki valójában csak az adminisztrációt vezeti mindig rajtam tölti ki a dühét, ha éppen bekattan azért, mert valamiért lebacást kap/magánéleti problémája van/menstruál...


Ha meg az ember megpróbálja magát megvédeni, akkor kollektívan el vagy ítélve, úgyhogy jobb, ha kuss a neved. Ha neked van igazad, akkor sem neked van igazad.


Istenem, hogy minden cégnél kell egy hülyének lennie, aki megkeseríti a többiek életét... Aztán egy szerződést nem képes a szerencsétlenje megírni normálisan.


Én amúgy azért nem megyek el, mert lelkileg megterhelő a beilleszkedés számomra egy új helyre. Bár innen nézve még megterhelőbb elviselni ezt a sok hülyét ilyen kis helyen.. Tököm.

2016. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!