Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, h kirúgjanak?

Mr. S kérdése:

Mit tegyek, h kirúgjanak?

Figyelt kérdés
ha felmondok 30 napot le kell dolgoznom nekem viszont kb. 1 hét múlva kezdenem kellene az új munkahelyen. ez most elég fontos, úgyh építő jellegű hozzászólásokat várok. előre is köszi
2016. jan. 25. 09:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Menj be részegen dolgozni.Tuti tipp nálam mindig bevált.
2016. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha három napig nem jelensz meg, nem igazolod, automatikusan megszűnik a munkaviszonyod.


Főnököddel beszélj, ha megtudtok egyezni, az a legjobb.

Te tudod, mennyire szívatós, mit tenne, ha nem mész be.

2016. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
végül is erre a két dologra gondoltam én is. na majd kigondolom köszi
2016. jan. 25. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha új munkahelyed van ott tudniuk kell azt hogy neked ott van a régi és a felmondási időt is le kell dolgozni ezt figyelembe kell venni. Másrészt a jelen főnököd is megérthetné azt hogy váltasz stb... így ő is jobban jár ha el enged időben és ennyi nem hal bele. Ha kirúgatod így magad simán megteheti hogy erre a hónapra nem fizeti ki béredet, sajnos egy kollégámat már szívattak így meg hogy szándékosan kirúgatta magát, először egy kisebb lopással akarta megtenni hogy direkt lebukjon a portán de erről lebeszéltük, arról nem is beszélve hogy aznap olyan portás volt aki mindenből hatalmas ügyet csinál és ezzel mi is szívtunk volna olyan szinten hogy átvizsgálnak minden szekrényt, táskáinkat, stb... és nem is ezzel lett volna a baj hanem azzal hogy délutánosba ez kb 1 óra plusz lett volna és ezzel a műszak 60% nem is bírt volna hazamenni mert sokan buszhoz, vonathoz voltak kötve.


Én neked azt javaslom hogy először is beszéld ezt meg a főnököddel ha mást nem adjon fizetés nélküli szabit és az új munkahelyeden is mondd meg hogy mi van meg kell értsék. Én is amikor váltottam közöltem velük hogy benne vagyok előző helyemen a 30 napos ledolgozásba mert én nekem azért kellett váltanom mert a cég ahol dolgoztam felszámolás alatt volt de még maradhattunk másfél hónapra mert arra még volt munka és közölték velünk hogy ha találunk új helyet úgy intézzük hogy még szükség van ránk ha mást nem ők beszélnek az új leendő főnökünkkel valahogy meg egyeznek. Én mondtam az új helyemen hogy ez van, ott meg mondták hogy sürgős lenne kezdenem de azt az 1 hónapot figyelembe veszik hogy dolgom van és ennyi.

2016. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
oltsd le a főnököt, törj össze valamit véletlenül.
2016. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a főnököddel, és közös megegyezéssel eljönni...
2016. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pisild le a főnököt.
2016. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!