Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már nektek olyan hogy új...

Volt már nektek olyan hogy új ügyvezető jött a céghez és felmondtatok?

Figyelt kérdés
Kisebb cég, jött egy új ügyvezető és olyan volt a stílusa hogy inkább léptem elfele. Vélemény?
2016. jan. 25. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érthető. Én is kis helyen dolgozom. 3-van vagyunk, ebből egy a főnök. Ha elmennek, valószínűleg én is lépnék.
2016. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, nem egy komoly történet. Ha van másik hely, akkor válts nyugodtan. Ma már nem marad az ember egy cégnél egy életen át.
2016. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Új ügyvezető jött, és elkezdett mindenkivel beszélgetni személyesen. Beszélt egy nővel, aki nem csípett engem, én se őt, nem is nagyon köszöntem neki, és kibeszélt engem szerintem.


Erre az új ügyvezető olyan feladatot adott nekem (nem is értem hogyan) hogy úgy érzem meg akart "szivatni".


Fogtam azt 2 napon belül leléptem, felmondással.


Szerintem nekem volt igazam. Szerintetek?

2016. jan. 25. 12:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Így döntöttél, majdnem hogy kár ezen rágódni. Nem biztos, hogy a másik dolgozó miatt, lehet, hogy úgy látta, hogy a munkaköröd elbírja. Lehet, hogy kíváncsi volt a képességeidre. Emiatt nem léptem volna, pláne ha nincs helyette másik munkám.
2016. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3: Szerintem ez nem arról szól, hogy kinek volt igaza.

Jogod van elmenni. Nem kötelező ott maradni.

Ettől még nem biztos, hogy az új vezető rossz és szívatni akart. Nem hiszem, hogy egy ismeretlen kolléga pletykája miatt rögtön szívatni kezdene egy másik ismeretlen kollégát.

2016. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jó csak nagyon acsarkodva, agresszíven beszélt velem, nekem ez a stílus nem tetszik. De mindenkivel acsarkodva beszélt, még a műszaki vezetővel is, emlékszem agresszíven faggatta, Ő meg csak pislogott hogy megint milyen ember jött a céghez...


Ha új ember jön a céghez, akár ügyvezető de akármi, ez nem stílus nem?


Előző munkahelyéről lehet kirúgták, és ez megviselte, fizetni kell a számláit, stb., lehet ezért volt acsarkodó? Mert igazságtalanul bántak vele előző munkahelyén? Megnéztem ott nem Ő volt a legnagyobb főnök.


Szerintetek?


Köszönettel:

András

2016. jan. 25. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Az élet majd később úgy is igazolja, hogy jól döntöttél (vagy nem). Szíved joga, egyébként én sem szívesen dolgoznék olyan légkörben, ahol a főnököm a kollégáim beszámolói alapján ítéli meg a hozzáértésem, nem pedig a szakmai teljesítményem alapján.
2016. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni, hogy miért ilyen a stílusa. Nem vagyunk egyformák. Van, aki alapban ilyen. Nem érte különösebben semmi a volt helyén vagy otthon. Egyszerűen ilyen. De hát nem kötelező elviselni. Mint ahogy te sem akartad elviselni. El lehet jönni.
2016. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Előző ügyvezető aki még ott volt mikor az új jött, halál nyugodt volt. Egy idősebb nő volt, lehetett vele kommunikálni, nem volt olyan mint aki be van gőzölve. Napi 12 órát dolgozott. Erre jött egy fickó, nem tudjuk nagyon honnan, lehet megy az öldöklés a munkahelyeken a Magyarországi helyzet miatt???
2016. jan. 25. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen öldöklés?

Mit filózol ezen ennyit?

A régi elment és az új nem olyan, mint a régi. Ennyi. Az emberek nem egyformák.

Főnökből meg kifejezetten nehéz jót kifogni. Eddig szerencsétek volt.

2016. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!