Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Miről beszélgessek új munkahelyen olyan kollégákkal, akiket alig ismerek és nincs semmi közös téma?

Vegyes korosztályról van szó. Egyszerűen nincs téma miről beszélgetni. A hol laksz - család - hobbi stb. témak kb. tíz perc alatt ki vannak merítve...

Amúgy is zárkózott vagyok, nem tudok beszélgetni ...Kellene néhány ötlet amit feldobhatok ha beáll a kínos csend.

Tudnátok segíteni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: beszélgetés, téma, kínos csend

2016. jan. 27. 14:04  Privát üzenet  

A válaszok
Miért kéne beszélgetni, ha nincs miről? Lehet ám csendben is lenni. Semmi értelme kényszeresen beszélni senkit nem érdeklő témákról.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. jan. 27. 14:20 Privát üzenet

Micsoda köd van!

Van valakinek telefontöltője?

Jó a blúzod, Gizi, hol vetted?

Jó lenne elutazni egy pár napra, ti mit ajánlotok?

Nézd, mit írt nekem ez az ügyfél.

Mit ebédeltek ma?

Én a munkáról szoktam beszélgetni főleg, egy csomó stresszes helyzetet segít feloldani, szerencsére nincs sok idő dumálgatni, így a fúrás sem jellemző.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. jan. 27. 14:25 Privát üzenet
Ne erőltesd a beszélgetést, mert utána csak rosszabb lesz a beálló kínos csend. Majd jönnek közös témák.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. jan. 27. 18:18 Privát üzenet
góródó nevű felhasználó válasza:

Inkább dolgozni kellene, vagy a kollégáktól tanácsokat kérni a munkával, vagy a szokásokkal kapcsolatban, hogy minél könnyeben be tudjál illeszkedni. A magánéletedről ráérsz akkor beszélni, ha már megismerted a többieket.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. jan. 28. 08:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miről beszélgessek egy fiúval?
Miről beszélgessek a leendő csoporttársaimmal holnap?
Miről beszélgessek egy fiúval?
Miről beszélgessek a barátnőmmel?
Ha találkozok valakivel élőben, akivel nincs túl sok közös téma, milyen témákról beszélgessek vele?
Miről beszélgessek a padtársammal? (14 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lány a padtársam)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!