Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököd mindig betartja...

A főnököd mindig betartja amit mond?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem szoktam mindent betartani...
2016. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Á dehogy. Épp átépítünk, csak ma 3 különböző tervet adott elő ugyanarra ( meg is kellett csinálni).
2016. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És amikor kijelent valamit elhiszitek neki?


Én már eljutottam odáig, hogy mond valamit, és azt kapásból osztom kettővel, vagy egy az egybe nem hiszem el.

2016. jan. 28. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem hiszek el a munkahelyemen semmit. Csak abban bízom, amit megtapasztalok, a vezetés ígéreteiről, előrejelzéseiről tudomást sem veszek. Ami jön, ahhoz próbálok alkalmazkodni, mikor meg már nem megy, továbbállok.
2016. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, tavaly június óta könyörgöm neki valamiért. Mindig rábólint, hogy hogyne természetes. Nagyon kedves, türelmes ember, csak az agya olyan, mint egy szita.
2016. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ehh mikor főnökként gyakorlatilag 24 órában dolgozol igazából, 10 felé van a fejed, idegbeteg vagy a sok stressztől és akkor jön marika hogy szeretné 2 számlára kapni a fizetését 60-40 arányban és rábólintok majd elfelejtem.

Mellesleg az alkalmazottak sem tartják be amit mondanak.

2016. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig betartom. Háromnegyed órája várok instrukciókra, nekik ezt jelenti a hamarosan. És akármeddig várhatok, mivelhogy nincs kötött munkaidőm.
2016. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindig betartja, ha mégsem, akkor megpróbálta, de rajta kívülálló okokból nem sikerült a dolog.
2016. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor felvettek, a főnök havi 100.000-es fizetést ígért. Ebből aztán rendszerint csak 60-at kaptam.
2016. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!