Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy valamit kiharcoltál a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Vagy ha valaki nekiáll pattogni azt általában kirakják?
2016. febr. 6. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nelkulozheto vagy ne pattogj. De ha ugyerzed hogy ha kimennel akkor megsinylene a ceg nelkuled, akkor pattoghatsz :)
2016. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, egy felmondó levelet :D bár nem azt akartam
2016. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mondhatni szerencsés helyzetben vagyok, mivel az adott pozicióban csak én vagyok és sokan függenek tőlem, valamint a helyemre beszoktatni egy új embert hónapok lehet évek kellenének így én gyakran kikérek dolgokat magamnak főleg, de ezt is tudni kell helyén kezelni.
2016. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok rajta :)

A pattogáson is, a felmondólevélen is, majd mégis visszahívtak. :D

Csak kíváncsi vagyok, mennyire hétköznapi vagy ritka jelenség ez.

2016. febr. 6. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Aki nélkülözhető, azt hamarabb kirakják, semmint igazat adjanak neki és javítsanak a helyzeten. Ha nélkülözhetetlen valaki, ő jobban pattoghat, mert kénytelenek lesznek valamit csinálni, ha nem akarják elveszíteni. De sajnos nagyon kevés embernek van olyan szaktudása, olyan munkája, ami miatt tényleg nélkülözhetetlen lenne. Előbb-utóbb úgyis találnak a helyére valaki mást. Akkor meg repül.
2016. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiharcoltam... hát nem tudom mennyire kiharcolás a fizetésemelés. Olyan extrém dolog sose volt.


Kérdező, neked mit sikerült végül kiharcolni? :D Érdekelne ez a sztori, hogy mégis visszahívtak :D

2016. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenki nélkülözhető. Nálunk a csoportvezetőt rakták ki, nevetséges indokra hivatkozva.


De nemsokára mi alkalmazottak is otthagyjuk a helyet, aztán be lehet állni a helyünkre a vezérigazgatóknak.

2016. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Max0007 ***** válasza:
Én most tartok ott hogy felmondok. Kézzel lábbal tiltakoznak még fizetés emelést is ígértek de mondtam hogy itt töbről van szó. Sajnos hosszú sztori lenne de több pénzért maradhatnék ott ahol vagyok
2016. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!