Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hegesztők! Hol, melyik cégnél...

Hegesztők! Hol, melyik cégnél érdemes munkát vállalni 2 év tapasztalat szerzés után?

Figyelt kérdés
idén végzek a szakmával aztán valószínűleg felvesznek oda ahova gyakorlatra járok. Nem a legjobb hely de úgy vagyok vele hogy tapasztalat szerzésnek jó lesz. + mondta az egyik jóakaróm is aki ott hegesztő hogy így csináljam. Nem a világmegváltó munkahelyet keresem csak azt amelyik jobb ennél, szépen lassan szeretnék felfelé menni a ranglétrán. Tudom hogy kezdőként nem kell nagy fizetésekre számítanom de idővel ez változni fog ahogy egyre tapasztaltabb leszek. Elsősorban a fogyóelektródás (ahogy sokan mondják CO) helyek érdekelnének, az AWIhoz még nem nagyon értek, abból nagyon kell a gyakorlás de nem megy olyan roszul az sem :) tippek, trükkök, tanácsok stb minden jöhet :)

2016. febr. 9. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a hegesztéshez semmilyen szinten sem...de azt tudom, hogy én ilyen szakmával a kezemben mihamarabbi külföldre jutásban gondolkodnék, mivel ez nagyon keresett szakma és a fizetés a csillagos ég itthoni viszonylatokhoz képest.
2016. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is tervben van legalábbis lehetőségként de előbb tapasztalatot akarok szerezni, minél többet annál jobb.
2016. febr. 9. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradj a gyakorlati helyen, és iratkozz be egy német nyelvtanfolyamra. Ha megvan a középfokú nyelvvizsgád, irány dojcsland. Itthon csak kizsákmányolnak, adnak 160-200 kilót, minimálbérre , vagy kicsit többre bejelentve, aztán ha elmúltál 50 éves, lehet akármennyi tapasztalatod, nem találsz munkát, csak az alját.

A szomszédom fűtés,és csőhálózat szerelő. Már a 90-es években németezett, még mindig visszahivják, pedig már elmúlt 60 éves. Van itthon saját vállalkozása mindemellett, a felesége összesen nem dolgozott 10 évet, mert megtehette.

2016. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt javaslom hogy inkább angolt tanulj és Hollandia vagy Anglia környékén próbálj meg elhelyezkedni! Ezeken a helyeken jóval többet kapsz mint a németeknél persze a szállás se olcsóbb! Viszonyítás kép Németeknél 1000-2500 euró a bér Angliába 1500-3300 font is meg lehet keresni, persze függ hova mész és mit végzel! (ezeket co-ra értettem) Ha teheted akkor az awit gyakorold meg persze 1-3 évig próbálj meg benne dolgozni tudom nagyon nehezen benne elhelyezkedni de azzal nagyon sok pénzt lehet keresni külföldön! Minősités nélkül is el tudsz helyezkedni mert nem mindig a papír a fontos hanem hogy megtudod e csinálni az adott varratot vagy sem, persze jó ha van! Tűzvédelmi vizsga se követelmény mert sok helyen a cégnél oktatnak be! Van bármi kérdésed szívesen válaszolok!


Ez nem szakmához van de jó ha tudod, csak a legközelebbi barátodnak hidd el hogy itt ennyit lehet keresni akik kint dolgoznak azok szeretnek túlozni, ilyen jó a munkahely meg olyan jó! Csak állandó bejelentet albérlettel tudnak felvenni a cégek.

2016. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!