Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzésekkel várjátok a...

Milyen érzésekkel várjátok a holnapi munkanapot?

Figyelt kérdés
Gyomorgörcs? Izgatott várakozás? Öröm? Közömbösség? Lehangoltság? Milyen érzésekkel jártok munkába reggelente?
2016. febr. 14. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsisággal.Kihívottság érzése.Holnap mozgok egy jót.
2016. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én délutános leszek, de mindig közömbös, olyan mintha második otthon lenne, na meg fiatalon ez is szórakozás.
2016. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel felkelt az ébresztő, kikaszálódok az ágyból, félálomban megmosom a fogam, lenyomok valamit a torkomon, majd a napomat eltöltöm a vállalati börtöncellámban, hazaérek, legurítok pár sört, miközben mosolyogva szemlélem, hogy már csak 40 évem van hátra.
2016. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a mostani melóhelyre nem járok jó kedvvel,inkább a lehangoló szó illik rá. Irodai meló.Egyhangú,unalmas,örökké valóságnak tűnik.Beérek és azt várom,hogy mikor jöhessek haza.


Amikor a szakmámban dolgoztam(kutyakozmetikus) akkor igazából alig vártam a hétfőt,hogy mehessek.Hiába voltam hulla fáradt vártam!! Örömmel mentem és a fáradság is jó érzés volt. Ez az én álom munkám.Csak egyszer tudjak benne dolgozni,akkor számomra nem lenne az a szó,hogy munka!!


Így meg minden napon lehangolóan telik.Ha nem lenne egy jó fej,pörgős kollégám akkor szerintem még rosszabb lenne.Ő vmennyire időnként feldobja a napomat.

2016. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
múlthét szerdán nevetséges indokkal felfüggesztettek én meg erre felmondtam. Szóval most ráfekszem a saját vállalkozásom építésére, végre van rá időm.
2016. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még házit kell írnom és tanulnom is kell, holnap töri TZ... Szóval nem várom túlzottan.
2016. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul el vagyok maradva a melómmal, úgyhogy bemegyek, bedugom a fülembe a fülhallgatót ( Breaking Benjamin, Trapt, Three Days Grace, Linkin Park, 12 Stones) aztán csak a 4 megbeszélés és az ebédszünet kedvéért húzom ki a fülest.
2016. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kis gyomorrögcsel, hogy tudjam tartani a tempót a sok idiótával a gyárban, és reménykedve abban, hogy nem hajítanak ki valami nevetséges indokkal.
2016. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!