Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltitkoltam a betegségem,...

Eltitkoltam a betegségem, ezért bajba kerűlhetek?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy túlmüködésem volt és szedtem rá gyógyszer+ remegésre( ezt a pajzsmirigy váltotta ki) is egy vérnyomáscsökkentőt.( volt egy göböm is) 1 évig jártam orvoshoz.Pár hónapja mennem kellet volna ellenörzésre,de nem volt tb-m,ezért abba hgytam a gyógyszerek szedését és természetes módon probálkozom. Most végre találtam egy munkát( gyár) amiről hallotam,hogy nem igazán alkalmaznak ilyen betegeket.Amikor orvosin voltam kérdezték,hogy szedek e gyógyszert és,hogy van e valami betegségem,többek között szerepelt a pajzsmirigy is.A válaszom a NEM volt..:( nem akartam,hogy ez miatt ne vegyenek fel,mert nagyon szükségem van a pénzre!) végűlis már nem szedek semmit sem,több hónapja és jobban is vagyok.

Lehet ennek valami következménye?


2016. febr. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig nincsenek oly merteku tunetek amik redukaljak munkad minoseget, munkavegzesed sebesseget, stb, nem. S akkor is csak akkor ha valaki szol fonoksegnek vagy valahogy eszreveszik. S akkor is mondhatod, semmi bajod sem volt eddig.

De ilyeneken ne is gondolkozz amig barmifele tunett nem.latsz ennek rosszabbodasara.

2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 attól, hogy nem fizeted a tb-t még jár az ellátás, irány a doki

2 igen, lehet bajod belőle, hogy titkolózol, mivel ha nem vagy alkalmas kézremegéssel munkára, akkor amellett, hogy kirúghatnak, ha megsérül miattad valaki, akkor börtönbe is kerülhetsz

2016. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 -es

Mostmár azért nem merek elmenni,mert nem jelentem meg a dokinál amikor időpontom volt.

A kézremegésem már elmúlt!

2016. febr. 21. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!