Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sokat vagyok tappenzen...

Ha sokat vagyok tappenzen elkuldenek?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a cegnel es hatarozatlan a szerzodesem.
2016. febr. 22. 11:06
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2016. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes

Nálunk pl mindenki szív, ha valaki nem tud dolgozni, mert akkor másnak kell bejönni a beteg helyett. Beáldozva ezzel személyes programot, szabadnapot stb.

Persze, néha előfordul nyilván, hogy beteg az ember, ezért toleránsak vagyunk valamilyen szinten.

De ha valaki rendszeresen "hiányzik", úgy nem működik a dolog, és inkább keresnek a helyére mást, aki megbízhatóbb. Akkor is ha te nem tehetsz róla. Attól még sok ember munkáját és életét nehezíti meg a te nyűgöd.

2016. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen cég, mit csináltok, mit jelent az, hogy "sokat", milyen okból vagy táppénzen, és egyébként rendben végzed-e a munkádat.

Pl. szerintem egy normális cégben nem küldenek el azért, mert mondjuk van olyan betegséged, ami miatt kórházi kezelésekre vagy hasonlóra van szükség, és emiatt hiányzol. De ha kettőt tüsszentesz és már kiíratod magad, akkor ne is csodálkozz, ha kiraknak.

Nem mindegy pl. az se, hogy a cégben csak akkor tudsz dolgozni, ha ott vagy helyben, vagy otthonról is el tudod látni a munkád.

2016. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!