Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokat beszélő kollégával mit...

Sokat beszélő kollégával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Állandóan csak mondja mondja és szedi le a keresztvizet mindenkiről. Oktat folyamatosan, mire költöm a pénzt stb..Odamondom én is, de hiába.... Úgy érzem lemerülök a sok beszédtől.

2016. febr. 24. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem figyelnék rá és belemerülnék a munkámba. Akkor talán keres más hallgatóságot, ha nem reagálok semmit sem rá.
2016. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem használ ez sem. kipróbáltam már.
2016. febr. 24. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólni neki, hogy zavarja a munkádat?
2016. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
JÓL KIOSZTANI A FENÉBE HOGY KUSSOLJON HALLGATNI ARANY :)
2016. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Füldugó vagy fülhallgató, plusz egy papírra kiírni és felmutatni: "Szövegelj a zsebemnek, majd otthon kiválogatom ami érdekel"
2016. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Google -> kommunikáció.

Akarat: kevesebbet beszéljen, cselekvés: megmondom neki, kevesebbet beszéljen, fenntartás: ha elkezdi, emlékeztetem, elmondom, nem érdekel.

2016. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont most lett egy ilyen kollégám. Állandóan jön a jópofáskodásával, mindenkihez van egy-két okos, barátkozó szava. Az én személyiségem tökéletesen alkalmas az ilyenek hárítására. Ma annyit mondtam neki, hogy figyi, beszélgetünk. Onnantól a hangját nem lehetett hallani. De egyébként parasztba kell tolni, csak akkor veszik észre magukat.
2016. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemkontaktust tartva:EROTIKUS A HANGOD: B... a fülemet.
2016. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!