Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új főnök van 2 hete, nem...

Új főnök van 2 hete, nem vagyunk egymásnak szimpatikusak, így állandó a piszkálás olyan dolgokért amikről én nem tehetek?

Figyelt kérdés
Rajtam csapódik szinte minden, rengetek a munkám, de mindig beleköt mindenbe, olyan dolgokba is, amikről nem tehetek és nem ez én dolgom lenne. Van pár kollégám aki szó szerint semmit sem csinál, és ő jó, ő jól dolgozik. Állandó a túlóra, persze azt nem fizetik ki, én az ebéd időm sem veszem ki, mert akkor nem végeznék, és ha másnapra hagynám a munkám jól lecsesznének, de ha a másik hagyja ott az rendben van. Havi szintem levonnak 10-15 ezret, mert elvileg keveset dolgozom mint amennyit kéne, és a többiekre marad a több. Tiszta hülyének néz, hogy lehet ezt megmondani, hogy 5 éve vagyok a cégnél és eddig sose volt velem semmi probléma, Év dolgozója elismerést is kaptam, és hogy lehet az, hogy hirtelen most meg rosszul dolgozom?
2016. márc. 1. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Az igazi probléma az, hogy én nem köpök be senkit de nem is nyalok be a főnöknek.

A főnök nő, és csak nőkkel dolgozom együtt.

2016. márc. 1. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs magasabb szintű nagyfőnök, akit ismersz, akinek négyszemközt elmondhatnád ezt a problémádat?
2016. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello! A masodik kommentedben meg is fogalmaztad a valaszt a kerdesedre :) En no vagyok es ha valasztanom kellene, akkor a ferfi fonok mellett szavazok mindenkeppen, m a ferfiak sokkal kiszamithatobbak, logikusabban tudnak gondolkodni, el tudjak kuloniteni az erzelmeket a munkatol es a beosztottaktol, mig egy noi fonok abszolut hangulatember es eppen a pillanatnyi kedve hatarozza meg, h kivel milyen...ezert kell neki benyalni.

en ezert nem lennek fonok soha, m tudom, h nem tudnek olyan higgadtan donteseket hozni, mint egy ferfi...hiaba ez van :)

Mindenkeppen nehez helyzetben vagy. En azt tanacsolnam Neked, h probalj vele hatarozott lenni es logikusan felepitett ervekkel kerdezz ra, h hirtelen miert lettel rossz munkaero, amikor eddig nem voltal az? Gyujts kezzel foghato bizonyitekokat, emileket stb es dugd az orra ala. Csak akkor tudsz elerni nala bmit is, ha sarokba szoritod, de nem rosszindulattal, hanem olyan kerdesekkel, amikre egyertelmu a valasz es nem az o erzelmein alapul a valasz.

2016. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyébként elég racionális ;) hölgy válasza +1, nem sok a hozzá tehető.


Esetleg kérj egy kis fizetett/-tlen szabadságot, mondván, hogy pl. egy hónapra pihenni mész, addig sem hátráltatva a nálad sokkal rátermettebb kollégák tehetségének kibontakozását.


Fizetetlen túlóra (= fizetsz, hogy dolgozhass), no ebédidő (fizetsz, hogy dolgozhass), levonás (fizeted, hogy dolgozhattál), lecseszés (köszönet helyett), kötözködés?! Ez így együtt kb. nekem elég is lenne.

Vagy mennék felsőbb vezetőhöz (ha van értelme), vagy okosban segítenék a többieknek is szívni, vagy pihi, ha pedig minden kötél, akkor léc (se pénz, se elismerés? az már munkatábor szint).

2016. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!