Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi fegyelmi tárgyaláso...

Munkahelyi fegyelmi tárgyaláson ragaszkodhatok-e saját ügyvédem részvételéhez akit persze teljes képviseleti jogkörrel ruházok fel?

Figyelt kérdés

Egy szót se szólok majd végig csak az ügyvéd beszél majd minden iratot amit elém tesznek átolvas minden nyilatkozatot átnéz.


Megtilthatja -e ezt a cég? Uis már szóltam nekik hogy hozom az ügyvédet, megtiltották.

Megtilthatják-e hogy helyettem nevemben megbízottam járjon el akár úgy hogy ott se vagyok esetleg?


2016. márc. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok rola, h torvenyben ez tiltott lenne. A munkaltato meg nem tilthat meg olyat, amit a torveny sem tilt, ugyh viheted az ugyvedet...szerintem
2016. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, vad ötlet... de miért nem az ügyvédedet kérdezed meg erről? Neki kell ismernie a jogot, nem?
2016. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert kamuztam azzal hogy van ügyvéd. Nincs. Még. De ez csak egy telefon kérdése és lesz.

Csak az a kérdés működik-e dolog egyáltalán és az előtt akarnám tudni mielőtt ügyvédhez fordulok?

2016. márc. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!