Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg szociális segélyt...

Jelenleg szociális segélyt illetve új nevén foglalkozást helyettesítő támogatást kapok. Férjhez mentem, így változott a nevem, amit a járási hivatalnál még nem jelentettem be. Bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

A személyi igazolvány, taj és adókártyán, lakcím kártyán megváltoztattam a nevem.

A Munkaügyi központban is átírták ,csak a járási hivatalba nem szóltam be ahonnan a támogatást havi 22.800 Ft-ot kapom.

Mert azt hittem, hogy összeköttetésben van a munkaügyivel.

Jelenleg változott a lakcímem és ezt be akarom jelenteni a járási hivatalnál, és így utólag mondanám a névváltozást is.

Bajom lehet belőle, hogy utólag szólok?

A támogatás az ez idő alatt is járt nekem,mivel külön élünk a férjemmel, lakcím kártya szerint is. És nincs más jövedelmem.


2016. márc. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj.

Tudsz valamit a fűtési támogatásról? Automatikusan jár még az idén vagy igényelni kell?

2016. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erről sajnos nincsenek infóim, ha megtudok valamit akkor írok.
2016. márc. 4. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi. De nem kaptál Te sem, igaz?


Amúgy az adatváltozást hogy hány napon belül kell bejelenteni, aláírtuk minden hivatalban. Szóval otthon megvannak a papírjaid, abban utána tudsz olvasni.

2016. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam én sem.
2016. márc. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!