Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gépi forgácsoló dolgozhat...

A gépi forgácsoló dolgozhat CNC gépen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Külön végzettség kell hozzá, kis cégnél mondjuk nem feltétlen foglalkoznak a bizonyítvány meglétével, ha értesz a gépeikhez.
2016. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. márc. 5. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá, dolgozhat rajta. A legtöbb helyen nem feltétlenül a bizonyítványt nézik: legyen valami forgácsoló szakképzettsége az embernek, azt' jóvan, szakácsot nem vesznek fel. A lényeg az, hogy értsen az adott géphez, az meg nem derül ki a bizonyítványából.
2016. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a betanított munkások is dolgoznak a CNC gépen. Forgácsolók is. Nagy cégről van szó.
2016. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
" szakácsot nem vesznek fel."-még kocsmárost is!nekem elhiheted!
2016. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonygatni, láttam már csodákat. Pékek, vízvezeték-szerelők, ácsok erőlködtek esztergán vagy marón, volt 1-2 munkadarab, amit meg tudtak csinálni, azt' oké. De ott is a tudást nézték: aki felismerte, a gép melyik végén köpi ki a munkadarabot és meg tudta fogni a tolómérőt, az már megfelelt, mehetett dolgozni. Persze minden munkahelyen másak a követelmények: van, ahol elég, ha meg tudja nyomni a paraszt a zöld gombot, máshol nem árt, ha önállóan is tud dolgozni.
2016. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előnyt jelent mindenesetre de kérni kell a betanítást külön és akkor oké szerintem.
2016. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszömöm a többi választ is.
2016. márc. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!