Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak a főnökömnek?

Mit mondjak a főnökömnek?

Figyelt kérdés
Holnap jön csomagom délelőtt, én meg pont délelőttös vagyok, ma jött volna, de nem tudtam átvenni, mert dolgoztam. Milyen kifogással álljak elő, hogy itthon tudjak maradni és átvenni a csomagom? Fontos lenne.. Köszönöm előre is.
2016. márc. 8. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondod az igazat?
2016. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem engedne el.
2016. márc. 8. 19:03
 3/11 MrPifta ***** válasza:
kérd a csomagot a munkahelyedre
2016. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem tudom a futár számát, ügyfélszolgálaton meg nem tudom, hogy el tudják-e intézni.
2016. márc. 8. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Főnök tegnap befaltam valamit a hűtőből,és romlott volt,nem vettem észre csak egy picit más íze volt.Nagyon megy a hasam,és hányok este óta,rosszul vagyok.Megoldható lenne hogy ne menjek be dolgozni?Nem érem jól magam,holnapra kiürül belőlem.
2016. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én is valami rosszullétes sztorira gondoltam, mert kiröhögne, ha azt mondanám, hogy várom a csomagom ezért nem megyek be.
2016. márc. 8. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg a főnököddel, holnap meg ha telefonál a futár megmondod neki a munkahelyed címét, ha nem tudod átvenni mert a főnököd egy népművészeti cserépedény, semmi gond a futár leadja postára, te pedig érte mehetsz.
2016. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de egyik az, hogy telefont be sem lehetne vinni a csarnokba, persze nem veszik annyira szigorúan, viszont azt, ha használom, azt már nagyon, és a futár sem érne el, mert a csarnokban egyáltalán nincs, az ebédlőbe aligha van térerő, nem érne el a futár, max ügyfélszolgálattal tudnék beszélni, de nem tudom, hogy el tudják-e intézni vagy azt, hogy a munkahelyemre jöjjön a csomag és ott átvenném, vagy azt, hogy délután hozzák. Fontos lenne a csomag és nem szeretném elhalasztani megint egy nappal.
2016. márc. 8. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyomorrontásos dolog a legjobb, eddig az összes ismerősömnél bevált, akiknek épp nem volt kedvük dolgozni vagy más dolguk volt. PLusz azt mondanám, hogy orvoshoz nem akarok menni, mert kiírna több napra, de azt nem akarod, inkább szabit vennél ki, nem hiszem, hogy kényszeríteni fog, hasmenés,hányással menj be :)
2016. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy hasonló esetben azt hazudtam, hogy reggel mikor felkeltem, egyből elájultam, még szerencse hogy az ágyam közelében voltam, így az ágyra estem,nem törtem össze magam .nem mertem elindulni mert rosszul voltam, valszeg le, vagy fölment a vérnyomim.ezt utólag ugysem tudja ellenőrizni, sőt másnap add elő hogy nem igazán vagy jól.
2016. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!