Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet, hogy a gyönyörű nők...

Lehet, hogy a gyönyörű nők nem is félelmetesek?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy gyönyörű nő, akivel ma (munka)kapcsolatba kerültem. Már azelőtt is figyelgettem őt(na nem mániákusan), hogy milyen gyönyörű, magabiztosnak tűnik, és tök érinthetetlennek.


Ma viszont beszélgettünk, és már a telefonban is lehetett hallani, hogy iszonyú kedves, és mikor felmentem az irodájukba, akkor is ezt tapasztaltam. Nagyon aranyos, kedves, segítőkész volt.

Lehet, hogy az ilyen gyönyörű nők nem is olyan félelmetesek mint amilyennek elsőre látszanak?


2016. márc. 8. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Képzeld azok is emberek:D

ha megszokod rájössz hogy ugyan olyan az összes nő csak a külsejük más

2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Te....még nem beszéltél "gyönyörű" nővel? Én rettentő sokkal vagyok ilyen kapcsolatban, kedvesek, segítőkészek, néha poénkodunk, sőt van akivel kajálni járok ebédszünetben de még sem félek tőlük. De te úgy fested le mintha valami csoda történt volna. Nagyon tartsd a határt...mert beleéled magad valamibe és csalódás lesz.
2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok, de szerintem nem látszanak félelmetesnek. Egyszerűen csak az van ilyenkor a pasikban, hogy úgyis kikosarazná őket egy ilyen nő, holott egyáltalán nem biztos.
2016. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

jó, jó, beszéltem már szép lányokkal, de ő valahogy más. ő az a fajta, aki után 10/10 ember megfordul. Jártam egyszer egy ilyen lányhoz angolra, több mint 1,5 évet, ő is ilyen volt.

Amúgy pasija van, én meg nem vagyok az a fajta, aki belerongyol mások kapcsolatába.. :) Meg amúgy is, túl magas hozzám :DD

2016. márc. 8. 19:30
 5/21 anonim válasza:
27%
Ameddig a smink rajtuk van addig tuti nem:D:D Lehet ha reggel ébresztene páros lábbal ugranál ki az ágyból:D
2016. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
várd ki a végét haver......
2016. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Félelmetesnek éppen nem félelmetesek, pusztán megválogatják, hogy milyen külső adottsággal rendelkező egyénnel állnak szóba. Itt most amiatt kivételes a szitu, mert egyazon munkahelyen dolgoztok. Elvégre is nem teheti meg, hogy bunkózzon, kerüljön, átnézzen rajtad, vagy éppen elküldjön a halál fаszára. És akkor most mindenki képzelje el, hogy munkahelyen kívül, egy szórakozóhelyen, egy pubban, egy koncerten, egy könyvtárban, bárhol máshol vajon szóba állt volna-e a kérdezővel. 100%-os eséllyel NEM!
2016. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Éppen ő volt az, aki nagyon szívesen szóba állt velem. Segítségért mentem oda, és az előző hetekben már csomó embernél próbálkoztam a részlegükön, mind azt mondta, hogy nincs kapacitásuk, nem érnek rá, ne haragudjak, sok a meló.

Szóval simán rámondhatta volna ő is, hogy "bocs, de nem érek rá". Ő miért nem tette ezt?

2016. márc. 8. 19:48
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Mert mondjuk egészen véletlenül pont volt kapacitásuk. Például. :D
2016. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak lehet, de biztos is.


Már régen megfigyeltem, hogy csajozás közben a szép nők [ha normálisan szólítod meg], sokkal kedvesebbek, és még ha nem is jön össze a dolog, akkor is tapintatosan adják az ember tudomására. Szemben az átlag csajokkal, akik viselkedése hagy némi kivetnivalót.


A titok nyitja pedig ott van, hogy a szép nők sokat vannak emberek között, így megfelelően szocializálódtak, ráadásul mivel önmagukra nagyon figyelnek, így jobban figyelnek másokra is. A csúnyácska vagy illetve átlagos lányok ellenben nincsenek kellően szocializálódva, hiszen maximum a barátaik veszik őket körbe, önbizalomhiányukból fakadóan rögtön rosszul néznek a közeledőkre, és mivel nincsenek hozzászokva a szituációkhoz, így kezelni sem tudják azt.

2016. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!