Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan csesszek ki a volt...

Hogyan csesszek ki a volt tanulómmal akinek szakmát adtam a kezébe, megbíztam benne és elvett tőlem mindent?

Figyelt kérdés
Kozmetikusként dolgozom és gyesre mentem a kislányommal. Amig nem dolgoztam megkértem hogy mivel hallottam hogy munkahelyet váltana jöjjön hozzám amig nem jövök vissza dolgozni. Nagyon örült neki, megegyeztünk hogy másfél évig lesz nálam aztán megy ki ugyis Ausztriába dolgozni. Biztosított arról hogy nem fog a környéken maradni. Mondtam neki el is várom ezt tőle, persze ő "ez természetes"!!!! Mivel rengeteg vendégem volt nagyon sok melója lett és vérszemet kapott! Lényeg a lényeg, mocskos gusztustalan módon rám nyitott egy vadiúj üzletet egy utcával lejjebb! Az összes vendégemet elvitte! Mivel a kislányom még csak fél éves volt, csak egy-két napot tudtam megoldani hogy bemenjek dolgozni. Így esélyem sincs arra hogy visszacsábítsam a vendégeimet. Persze ő reggeltől estig dolgozik....Annyira haragszom rá hogy már minden megfordult a fejemben! Amiért én sok sok évet dolgoztam....mind elvesztettem. Nagyon kicsesznék vele valahogy!
2016. márc. 11. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Fogadd el hogy jobb nálad. Ha hozzá járnak nyilván tud valamit.
2016. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jobb nálam.....de akkor sem tudom lenyelni a békát!
2016. márc. 11. 13:54
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek. Elmentél szülni, most otthon vagy a gyerekkel, mem tök mindegy neked, hogy kihez járnak a volt vendégeid, ha te úgysem tudod őket fogadni? Heti 1-2 napban nem lehet egy teljes vendégkört ellátni, de ezt a gyerekvállalás előtt is tudhattad. Majd ha ovis lesz a gyerek és visszamész heti 5-6 napot dolgozni, akkor újra felépítesz mindent.
2016. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani.....amiért 10 évig dolgoztam...husss, már nincs is. Elegem van a fogadd el, meg majd felépíted ujra szÖvegből. Nem ez volt a kérdés! Bocsi de tényleg iszonyú harag van bennem és csalódottság :(
2016. márc. 11. 14:07
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Vonatkoztass el a kapcsolatotoktól...

Tegyük fel, hogy a megbeszéltek szerint elment volna külföldre. Te akkor sem tudnád ellátni jelenleg a vendégköröd, úgyis elmentek volna máshoz. Nem miatta veszítetted el a vendégköröd, hanem azért, mert évekre kiestél a munkából. Bárki más nyithatta volna azt az üzletet!

2016. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Semmi gond nem lenne ha ismeretlen nyitott volna üzletet. Engem az emberi oldala bánt. Tudom hogy nem tudom most ellátni a munkámat és ennyi vendég is elég ami most van.

Azt nem tudom megemészteni hogy hogy támadhat hátba akinek én adtam a szakmát a kezébe és baráti kapcsolatban voltunk!!! Hogy lehet ennyire szemét? Remélem rendesen bántja a lelkiismeret. Ja és Pest melletti faluról van szó. Szóval nap mint nap találkozom a volt vendégeimmel....akik nem tudják ezt a helyzetet kezelni és vagy kikerülik a találkozást, vagy egy rövid szia és már mennem is tovább , olyan vendégek akikkel elötte órákig tudtunk trécselni. :((( Na ezt nehéz megemészteni.

2016. márc. 11. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Most nem azért mondom de ez egy szabad ország, szabad piac, nem állatok vagyunk, hogy körbepisiled a területed és az onnantól a tiéd.


Másrészt ha ő reggeltől estig dolgozik, akkor van munka dögivel, simán jut neked is. Harmadrészt meg heti 1x dolgozol, akkor miről beszélünk?

2016. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem a munkáról van szó, mégegyszer is mondom!! persze arról is de nem azon van a hangsúly! Hanem az emberi oldaláról! Át tudja ezt valaki érezni? Úgy látom senki..
2016. márc. 11. 14:35
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Ezen a hisztin nincs mit átérezni. Neki is joga van dolgozni.
2016. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondod, baráti kapcsolatban voltatok. Megbeszéltétek a dolgot?

Nem tudom, ha valaki nekem a barátom, akkor meghallgatom az érveit, szempontjait, és igyekszem elfogadni, illetve olyan megoldást találni a helyzetre, ami minden érintett számára megfelel.

De az nem derült ki, hogy megbeszéltétek-e a dolgot...

2016. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!