Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vonnak meg tőlem ha ott...

Mit vonnak meg tőlem ha ott hagyom és meddig?

Figyelt kérdés
Most vagyok közmunkán márc 1 től, nov 30 ig szol a szerződésem.Elvállaltam mert nem tudok mást tenni, de nyáron nem fogok tudni menni mert iskolás gyerekeim vannak és a szünetbe nem tudom őket hova tenni. ha ott hagyom mit kapok majd ,gondolom semmit,regisztrálnak a munkaügybe és mikor igényelhetem a segélyt majd? Segítsetek!
2016. márc. 15. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
a segélyt vonják meg. és nem tudom pontosan azt hiszem két évig nem fog járni semmilyen segély...
2016. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kitáncol a közmunkából, akkor úgy tudom, hogy 3 hónapra kizárja a munkaügyi központ és nem kaphat segélyt sem, a tb sem biztosított . A helyedbe a területi szociális központban érdeklődném meg ezt a dolgot, aztán küldjék ki a családsegítő embereit és keressetek együtt megoldást a problémára .
2016. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék :


[link]


3 évig nem vagy jogosult a 22.000 ft segélyre + TB .

2016. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek menjenek napközis táborba, minden településen ingyen kell biztosítani!
2016. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!