Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cégnél nem becsülnek...

Ha egy cégnél nem becsülnek meg mint beosztott annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy cégnél, mondjuk aztán le is léptem, és a következő volt. Sok mindent elintéztem a cégnek, aprónak tűnő dolgokat, de soha meg nem köszönték. Szerintem ezek a dolgok fontosak voltak. Több évet dolgoztam ott, azt hiszem kétszer nyögték oda hogy köszönöm. Még sértegettek is. Volt hogy másnak én intéztem el a feladatait, amit neki kellett volna. Volt olyan hogy valaki mondta egy feladatra hogy semmi kedvem megcsinálni, én meg megcsináltam, mert egyébként kényelmetlen volt de megcsináltam. Persze semmi fizetésemelést nem kaptam soha. Úgy érzem ennél a cégnél fordítva ültek a lovon. Aztán ki is sétáltam. Személyes okai lehettek ennek?
2016. márc. 20. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
idióta vezetőség.
2016. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül. Nem is tudnék én se mást mondani.
2016. márc. 20. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időt fordítottál értelmes munkára és túl keveset a másokkal puszilkodásra meg a minél látványosabb látszatmunkára. Van ilyen. Legközelebb ha ilyen helyre kerülsz, inkább legyél showman mint igásló. Vagy legyél vállalkozó, önállóan gondolkodni tudó embernek az a jobb.
2016. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2016. márc. 20. 15:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Kávézás közben a tulajdonos kibeszélése, stb. Egymás háta mögötti kibeszélés, stb.
2016. márc. 20. 15:56
 6/7 anonim válasza:
52%

nem vagy egy ún határozott tipusu ember


senkit sem érdekel, hogy mennyit dolgozol, mert igy csak egy igásló vagy


a siker arról szól, hogy másokat csicskáztass, mert a robotmunkára bárki képes, de közben nagy dolgokban gondolkodni cska a vezetőség.

2016. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Nagy dolgokban gondolkodni csak a vezetőség" ha-ha


Speciel erre e cégre szerintem ez nem volt jellemző. Volt olyan vezető aki benézett, azt 2 hét múlva úgy lelépett azt se tudjuk ki volt, hova lett volna.


Köszönöm a kommented.

2016. márc. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!