Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen gusztustalanok nő...

Miért ilyen gusztustalanok nő létükre?

Figyelt kérdés
Gyűlölök együtt enni a kolléganőimmel,mint gusztustalanul csámcsog, rendkívül dühítőek. Miről jó az ilyen undorító evés? Férfiként szebben tudok enni, mint ők. Ha meg szólok, én vagyok a rossz. Közben meg ők a parasztok. Mit tegyek?
2016. márc. 20. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Böfögj vagy fingj oda.
2016. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

"Férfiként szebben tudok enni, mint ők." Mert az evés "szépsége" nem specifikus?

Kötelez valaki, hogy együtt egyél velük? Vagy olyan jo neked, hogy valamiért felsöbbrendünek érezheted magad?

2016. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem gusztustalanok, csak őszinték, a valóságot mutatják magukról.
2016. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyél külön.

Egyébként a csámcsogás szerintem még nem is olyan gáz, én is szoktam néha csámcsogni, kajától függ, hogy csámcsogva eszem-e vagy sem. Másnál se tartom olyan gusztustalannak.

Nekem viszont osztálytársaim (lányok!!) az egész osztály előtt büfögnek meg azon versenyeznek, ki tud nagyobbat..Hát én olyankor kb a hányás határán vagyok, mikor elkezdek szünetben enni, erre az a pár csaj a szomszéd padban ott büfög egymás képébe és röhögnek rajta, meg mondják egymásnak, hogy "fúj de szalámi szagút büfögtél!" -.-

Vagy ami még ennél is jobban kiakasztott, mikor egyik órán az egyik ilyen csaj volt a hetes és mikor jelentett, telibe odabüfögött véletlenül. Erre a tanár ránézett ilyen 'mi a qrva élet volt ez' arccal, mire a csaj csak annyit mondott, hogy "Bocsánat, véletlenül volt ^^", aztán ezen röhögtek egész órán...Na ez már tényleg gusztustalan szerintem ._. 17L

2016. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez is az is undorító!

Ha egy közösségben van az ember,sőt élete javát ott éli, lásd. Munkahely,akkor óhatatlan,hogy alkalmazkodni kell egymáshoz, és megpróbálni kulturáltan viselkedni! Ezek a dolgok nem abba tartoznak, ezzel csak a saját szellemi színvonalát ''fitogtatja'' az illető. Nyilván aki ilyeneket művel, annak ez nem gond, hiszen egyrészt nem éri fel ésszel, másrészt ezt hozta otthonról. De akkor is törekedni kéne a jómodorra. Utálom az ilyen embereket

2016. márc. 20. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát én százszor inkább lennék egy olyannal együtt, aki csámcsog, mint aki a csámcsogás miatt gyűlölködik.
2016. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!