Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen a főnököm?

Paradicsom31 kérdése:

Miért ilyen a főnököm?

Figyelt kérdés

Most hétvégén mentünk volna kirándulni barátokkal. Még nem volt meg erre a hétre a beosztásom, így megkérdeztem a főnököm. Elég lekezelő volt velem a telefonban, de azt mondta, majd megoldjuk. Most a beosztásunk olyan lett, hogy pénteken pont szabad vagyok, szombaton a kolléga dolgozik, és ha vasárnapra a 3. kollégát írta volna be, akkor én is eltudtam volna menni kirándulni. Ezt beszéltük is a kollégámmal, hogy szívesen bejön, hogy én el tudjak menni. Erre ma felhív a titkárnő, hogy megvan a beosztás a hétre, és a jövőhét elejére, miszerint vasárnapra én lettem beírva... tehát nem tudok elmenni kirándulni, és tudta is a főnök jól, hogy szerettem volna nagyon elmenni, és beírhatta volna a másik lányt, aki így huzamban már harmadik hete kapja meg a két hétvégét szabadnapnak...


A főnökömről egyébként tudni kell, hogy egy rohad*k. ÍGérte, hogy januártól bejelent, azóta be se vagyok jelentve, csak napi bejelentővel, de a hétvégéken feketén dolgozom. A munkaköri leírásom ellenére is olyan feladatokat csináltat meg, amiket meg sem kéne csinálnom, mindezek mellett flegma, lekezelő, bunkó, és leszarja a szükségleteimet.


Mi legyen most? Elegem van.. A munkámat nem akarom elveszíteni, mert 1,5 év után találtam... A pénz meg kell, és itt jól keresek.. Csak nagyon rosszul esik, hogy egész nap melózok, mégis semmibe veszik ezt, és még kiabálnak is velem...

Mit tennétek a helyemben?


22/l



2016. márc. 22. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én keresnék másik állást...

Lehet nincs olyan végzettséged, és/vagy referenciás, és/vagy ismeretséged, de attól még keress állandóan jobb lehetőséget!


23F

2016. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálkozom :)
2016. márc. 22. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem tetszik el lehet menni,örökbecsű mondás...tedd ezt ,más megoldás nincs erre.Keress más munkát. Ha direkt copatni akar akkor meg is fogja tenni,mert a főnök az ilyen állatfaj azt élvezi hogy neki jó legyen de úgy,hogy közben az alattvalóinak rossz.
2016. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a titkárnőnek, hogy nem ez volt megbeszélve. Hívd fel, mond meg neki, hogy a kollegád átvállalta a műszakod. Sajnálod, de ez a hétvége neked nem jó.. Ha kirúgnak akkor meg feljelenteni az egész bandát!
2016. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hiábavaló lenne felhívni, csak megaláznám magam, azon meg jót röhögnének.. így szokták.. :(

Amint lesz másik munka, itt hagyom őket a legrosszabb helyzetbe.. Ha már mindig én szívom meg..

2016. márc. 22. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért viselkednek így veled, mert megtehetik. Nem kérni kell hanem megmondani, hogy nem mész be, mert meglett beszélve a főnökkel. Ha kiröhögnek, akkor menj el orvoshoz, mond azt, hogy napok óta hányingered van és írasd ki magad.
2016. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan szinten sz.r a helyzet, hogy itt még táppénzre se mehetek el.. Ha már egy napot elkérek, ordítanak velem, és leszarják... természetesen meg se kapom :/ hiába veszek vele össze, hiába állok ki az igazamért, szarba se néznek..
2016. márc. 22. 15:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2016. márc. 22. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pályázgatnék máshova. Interneten jó lehetőségek vannak.
2016. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha be sem vagy jelentve nem is rúghat ki....
2016. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!