Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik a biztosat a bizonytalané...

Akik a biztosat a bizonytalanért otthagytátok, megbántátok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új álláslehetőséget, de gondolkodom rajta elfogadjam e. Nem fizet sokkal jobban, de azért mégis több. Új munka, új kihívások. Fél évvel ezelőtt jelentkeztem rá akkor nem vettek fel, most felvennének. A mostani helyemen már bedolgoztam magam és bele is tanultam, megbíznak bennem. Az új helyen azt csinálnám, amit régebben is, azzal sem lenne gond.

Akik váltottak, megbántátok? Vagy örültök neki?


2016. márc. 30. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben nem váltottam és nem is váltanék. Ha jelentős a fizetések közti különbség, akkor igen. De minimális miatt nem.

Ha szól mellette más is, szakmai kihívás, közlekedés, szimpatikusabb vállalat, stb., akkor igen.

2016. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
váltásaimnak oka volt, de soha nem bántam meg.
2016. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A biztos alkalmazotti jövedelemformát hagytam ott a teljes bizonytalanságot jelentő saját megélhetési formákért úgy hogy még azt sem tudtam mit fogok csinálni. Életem egyik legjobb döntése volt.

Biztosra csak a befektetések terén szeretek menni, ahol legalább a tőkét szeretném viszont látni. De a munkahely vs. önállóság kérdése az más. Az egyik biztos, de biztos a kötöttség is. A másik bizonytalannak tűnhet de akár évi 365 nap szabadságot érezhet az ember, meg azt hogy él.

2016. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút igen!
2016. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!