Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért már érdemes lenne...

Ezért már érdemes lenne munkahelyet váltani? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

Kreatív területen dolgozom, és nemrégiben komoly változások történtek a munkahelyemen. Az eddigi főnökünket elküldték, helyette az egyik kollégánkat tették meg vezetőnek, aki egyedül a a gátlástalan, képmutató törtetésének, nem pedig szakmai alkalmasságának köszönheti ezt az előléptetést. Eddig is mindenkit megpróbált ellehetetleníteni a munkában, a saját ötleteit keresztülverni mindenáron. Szakmailag a saját területén ugyan kielégítő munkát végez, de nem kiemelkedő semmiben, mégis olyan dolgokba szól bele, ami egyáltalán nem az ő asztala. A "nagyfőnök" ezt nem látja át, őt könnyen meggyőzi a simulékony modora. Többen a felmondást fontolgatjuk, mert már most is az egekben van az egója, és nem tudunk részt venni tevékenyen a munkában, mert úgyis az valósul meg legvégül, amit ő akar.


Én szerettem itt dolgozni, de az utóbbi hetekben leginkább már csak egy rabszolgamunkához hasonlít az egész, és megalázó, hogy egy ilyen ember parancsolgat, néha erőszakos és lekezelő hangnemben. Kérlek, ne gyertek azzal, hogy bezzeg, aki a szalag mellett dolgozik, mert nem lehet mindig annak örülni, hogy valaki másnak rosszabb a sorsa.


2016. márc. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy menekülsz vagy szembeszálaz vele. Ahol sokan dolgoznak mindig lesznek ellentétek, nálunk is van olyan akivel egyszerűen képtelenség még egy légtérben tartózkodni is.

Próbáld meg szembesíteni a felettesét a helyzettel, ha nincs rá lehetőséged tipli máshova.

2016. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2016. márc. 30. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
...én azért átgondolnám pro és kontra. Mi az, ami csak ezen a munkahelyen jó és mi az, ami elviselhetetlen. Csinálj egy listát! :)
2016. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!