Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a munkahelyemen még betanulok pár emberrel együtt.

Szóval,az összes régi dolgozó olyan lekezelő ( kivéve pár embert) nem én kértem,hogy tanitsanak be,mégis baj nekik,de hozzáteszem,hogy szinte semmit nem tanitanak.

Ráadásul,úgy néznek rám,ha kérdésem van mint egy hülyére a válasz általában szintén lekezelő. Minden nap ideges vagyok,hogy mi lesz ma.

Tudják,hogy új vagyok,mégis úgy csinálják,mintha amikor ők oda kerűltek volna mindent tudtak volna.Megkérdő jelezik a munkámat ha jól végzem,ha esetleg tévedek akkor szólok magamtól.Az a katasztrófa,de ha valaki más téved az nem baj. :/

+ észre vettem,hogy egymást is úgy kibeszélik,miközben egy percel azelőtt még jópofiztak egymásnak. Hihetetlen :)


2016. márc. 31. 19:43
 1/2 crudy ***** válasza:
Üdv a világban
2016. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony ilyenek az emberek. Naivan belecsöppenve a munka (felnőttek) világába nekem is egy sokk volt. Én nem vagyok egy jópofiskodó típus, viszont mindenkivel korrekt vagyok. Nem köszörülöm a torkom senkin, főleg nem úgy, hogy 2 perce még nyaliztam neki. Na ez sajnos nem szokás a munkahelyeken. (Tisztelet a kivételnek!) Mai napig hányingerem van időnként ettől a viselkedéstől, de többnyire már lesz@rom. Amikor betanítottak, mindenre őszintén feleltem, na ez se jó. Azt kell mondanod, amit hallani akarnak. Ha azt mondod, hogy tudod már a dolgokat, mert elmondták vagy megtanultad, akkor azon fognak megsértődni, hogy azt mondtad mindent tudsz. Ha azt mondod, nem tudod, akkor azért beszélnek ki, hogy minek küldtek egyáltalán oda. Nehéz megtalálni a helyes választ, amibe nem tudnak belekötni. Nem jó újként az biztos, főleg ha nincs tehetséged a nyalizáshoz. Ha már nem te leszel az újonc és hozzászoksz a milliőhöz, akkor könnyebb.
2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!