Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kirugnának azért...

Szerintetek kirugnának azért ha megszívatnám a főnökömet?!

Figyelt kérdés

Használt ruha feldolgozó cégnél dolgozok és heti szinten átkutatják a táskáinkat a beleegyezésünk és tudtunk nélkül!

Szerintetek kirúgnának engem ha egy egérfogót tennék a táskámba?

Nincs takargatnivalóm előttük csak egyszerűen rühellem ha a holmiim közt matatnak!



2016. ápr. 3. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amúgy is felmondanék egy ilyen helyről a helyedben.
2016. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha feljelentést teszel, hogy eltűnt 50 ezer forintod. Az egérfogóba te is belenyúlhatsz.
2016. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan táskát vinnék, amit le tudok lakatolni, pl egy hátizsák :D

Mellesleg a tudtod nélkül nem nyúlhatnak a cuccodhoz. Anno mikor Tesconál dolgoztam voltak véletlenszerű szekrényellenőrzések, ilyenkor a biztiboy-al felmentünk az öltözőbe, a jelenlétében kinyitottam a szekrényt,átnézte a cuccokat, majd az ellenőrzésről jegyzőkönyv készült, akkor is ha nem találtak semmit és alá kellett írni.

Én biztos, hogy valami hasonló eljárást kezdeményeznék. Ok féljenek a tolvajoktól, de csak a jelenlétetekben nézzék át a cuccotokat.

2016. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!