Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírtok dolgozni,...

Hogyan bírtok dolgozni, amikor a magánéleti gondok miatt kell idegeskedni?

Figyelt kérdés
Annyira nehéz, az aggodalom szinte megbénít, minden gondolatomat ez tölti ki. Ha még lenne meló, ami folyamatosan lefoglal, akkor talán könnyebb lenne, de olyan lájtosak ezek a napok, és próbálom lekötni magam valamivel, de nem megy, és folyton görcs van a gyomromban, és megöl az ideg.
2016. ápr. 5. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
engem a munka kikapcsol ebből az őrlódésből. nagyon nehéz és sok a munkám, nem érek rá gondolkozni meg szenvedni. keress másik munkát, ami lefoglal.
2016. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy, hogy a magánéleti problémák már a munkámra is kihatottak, nehéz, most jövök ki belőle.
2016. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag sehogy. Egyszer a vetélésem utáni napon voltam dolgozni, végig bőgtem az irodámban, magamra zártam az ajtót, emailekre válaszoltam csak egész nap, sajnos munka se volt azokon a napokon elég, hogy lefoglaljon. Akkor jött rendbe, mikor a magánéletem rendbejött. De biztos van, aki nálam jobban tud koncentrálni ilyen esetben.
2016. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!