Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti cikinek tartjátok a munkáto...

Ti cikinek tartjátok a munkátokat? Én igen, több alant.

Figyelt kérdés

Nos tehát én most épp a községnél vagyok felvéve ahol lakom, igazából annyira nem rossz munka, meg nehéz, meg közel is van, csak a munka végzése a ciki számomra. Ugyanis egy gyűjtőudvart fogok irányítani, ahol majd átveszem a különböző szétválogatott szemetet (papír, műanyag, vas stb), továbbá én ügyelek a falunkban található 3 darab szelekciós konténerekre is, ezt úgy kell érteni, hogy 2 hetente legalább 1x fel kell keresnem az összeset, bele kell néznem és felírni azt a konténert amibe nem odaillőt dobtak bele. Tehát engem ez utóbbi aggaszt a legjobban, hogy ugye a faluban ismernek, és azt fogják hinni hogy szociálison vagyok, meghogy kukázok...

Ti mit gondoltok erről?



2016. ápr. 5. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is olyan rossz munka. Jobb mint gyárban szalag mellett tolni napi 12 órában, és még a wc-zésedet is be kell jelenteni a sorvezetőnek, illetve dudaszó jelzi a szünetet meg a szünet végét.
2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom cikinek, van munkád, kapsz érte pénzt, a magad ura vagy, mit törődsz a többivel ? Ha ennyire zavar a falubeliek véleménye, akkor beszélgess velük és meséld el több embernek, hogy mit miért teszel .
2016. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem rossz munka, én is szelektíven gyűjtöm a szemetet. Szerintem a félreértést úgy kerülhetnéd el, hogy miután belenézel a kukába, látványosan kezdj jegyzetelni egy nagy mappába, ami messziről is látszik, vizsgálódni, méregetni stb. Hogy aki néz, lássa hogy te munkát végzek a konténerekkel. És persze szerezz valami munkaruhát.
2016. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Én városban lakom, egy panel rengetegben . Két házzal odébb lakik tőlem egy ipse, rendszeresen a kukákat bújja, hidegen hagyott a dolog mindig, aztán egyszer szóba elegyedtem vele és elmesélte, hogy fém-palackokat gyűjt mert jó lóvé van benne . És tudod mit mondok (?), jól teszi, már már én is kedvet kaptam hozzá .

Úgyhogy hajrá !

2016. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

utolsó: ekkora biztatást rég nem kaptam :D

Ám köszi a többieknek is, tudom hogy hülyeség, de mivel végeztem középiskolát, egyetemet, ezért bennem van az érzés, hogy én nekem különb munkát kéne végeznem...

Aki szintén a gyűjtőudvarban dolgozik attól kérdezném: hogy milyen végzettséged van? Szét kell válogatnod a szemetet? Vagy csak átveszed és berakod a konténerbe? Még nem indult el nálunk a gyűjtőudvar, nem tudom mire számítsak...

2016. ápr. 5. 14:19
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már sok mindent. Egyáltalán nem éreztem cikinek egyiket sem, mert becsületes munka volt, és dolgoztam keményen. Az az állás nem is rossz, ha meg beszélgetésbe elegyedsz másokkal a faluból, és felmerül a téma, akkor mond el, hogy konkrétan nem kukázol. :)
2016. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én gyárban dolgozok,félig-meddig cikinek érzem..sajnálom,hogy itt tartok,de sok esélyem nem volt másra.

Egyébként,kimehetek Wc-re bármikor és a szünetet nem duda jelzi :)

De valóban,vannak olyan helyek ahol van ilyen.


Nem ciki a munkád,max ha valaki megkérdezi,hogy miért bújjod állandóan a kukákat,akkor elmondod neki,de faluban úgyis gyorsan terjednek a hirek.

2016. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
nem ciki a munka maga, de ha diplomával ilyen munkát végeznék, bizony én is elgondolkoznék. én is végeztem diplomával aljamunkát egy ideig, meg is viselte rendesen az önbecsülésemet. szerintem ehhez a munkához, amit te kaptál, még érettségi sem kell. ezzel nem megbántani akarlak, csak szerintem igazad van, ha nem érzed megfelelőnek. Próbáld kiaknázni a képességeidet, nyilván értesz valamihez.
2016. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
az a baj hogy konkrétan szakmai dolgokhoz nem értek, Gazdaságtudományi középiskolát végeztem, így gépírást mondanám tudásnak. Csak az a baj hogy szlovákiában lakom, és nem tudok szlovákul így irodába nem mehetek sajnos... Külföldre stb meg szintén nem akarok menni, mert nincsenek nagy terveim a jövőben amihez sok pénz kell, így elég a kevés is...
2016. ápr. 5. 14:53
 10/23 anonim ***** válasza:
de miből van a diplomád? a középiskolai végzettséged senkit sem érdekel a mai világban.
2016. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!