Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért rám rónak mindent?

Miért rám rónak mindent?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozom, noha nincs kereskedelmi végzettségem. Rájöttem, a világ legocsmányabb szakmája. Én vagyok az egyetlen, akinek soha sem lehet egy szabad hétvégéje sem,és mindig mindenért lecsesznek. Olyan,mintha csak én dolgoznék ott egyedül. Mindent az én kötelességemnek adnak ki, míg mások a pult mögött tobzódnak,és beszélgetnek. Közben én csináljam a feladatukat. Olyan embereket vesznek fel,akik csak toldozzák-foltozzák a bandát, de nem képesek semmit elvégezni. Miért kell mindent az én nyakamba varrni, miért nem lehet a többieket is arra kötelezni,hogy figyeljenek oda a saját munkájukra? Miért kell kihasználni,és meg b....ni is engem egyszerre?
2016. ápr. 6. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod,azt a lovat hajtják....

Na én ilyen vagyok,el is jöttem,szórakozanak az anyjukkal,jó hülyének néztek.

2016. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű: azért, mert megtehetik!

Persze egészséges lelkületű ember nem szúr ki így a másikkal, de ők valószínűleg nem ilyenek.

Amilyen hamar csak tudsz, váltsál munkahelyet!

2016. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!