Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ilyenkor, mi...

Mi a teendő ilyenkor, mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de próbálom rövidre fogni.


Egy csoportvezetői ,,vizsgán" kell részt vegyek, utolsó vizsga, talán 2 óra az egész. A főnököm szólt, hogy tudnék e menni, mondtam neki igen. De közbe másra is kellett figyeljek, meg 5 napot dolgoztam 12 órába. Ki is ment a fejemből. (az előzöekről kaptam papírt, hogy mikor hova kell menjek).


Itthon voltam aznap, nem mentem, ki ment teljesen a fejemből. A főnök hív hogy hol vagyok, mert nem mentem be. Akkor néznek másik idő pontot.


A héten szóltak, hogy e hónap x- napján be kell menni, kötelező, de csak 8-12 ig. De nekem meg le van foglalva már pár hónapja egy szállás, 40 euromba kerül. Vissza mondani nem lehet. Szóval a vizsga, meg az utazás napja pont egy napra esik.


Beszélnem lehetne a főnökkel, hogy próbálja meg átteteni egy másik napra, mert nekem le van foglalva a szállás? Nem szeretnék 40 eurót bukni.


köszönöm. 28/f


2016. ápr. 10. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább bukj 40 eurót, mint a csoportvezetői munkakört. Te tudod neked mi a fontosabb, de én a helyedben hagynám a francba a szállást. Amúgy is, ha neten foglaltad le, akkor a 40 euró egy bizonyos részét visszafizetik.
2016. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én foglaltam le a szállást, egyik haverom. Nem buknám el az állást, mert nem ,,vérremenő" a vizsga, csak egy bő órás beszélgetés lenne az egész. Nem akarom elhinni, hogy más időpontot nem lehetne találni.. és nem csak én nem jelentem meg az előző időpontba. köszönöm a választ!
2016. ápr. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!