Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mikor illik...

Szerintetek mikor illik elmondani a főnöknek, hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
Még abszolút az elején vagyok, nem publikus a dolog, egyelőre csak a férjem tudja, szüleinknek is később tervezzük elmondani. Szeretnék dolgozni, amíg csak lehet, nem végzek nehéz munkát, de a helyettesítés nehezen oldható meg, valószínű, hogy az egész csapat munkarendjét át kell szervezni, ha nem megyek.
2016. ápr. 14. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha az előléptetés eredménye, akkor mindenképp:D
2016. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem a 12. hétig érdemes várni, általában az a vízválasztó, ha esetleg nem lenne a baba életképes, a vetélés addig szokott megtörténni.

De biztos minden a legnagyobb rendben, a 12. hétig mindig nagy az izgalom, viszont mind a szülőkkel való közlés, mind a főnöknek szólni erről, szerintem ráér főként úgy, hogy szeretnél végig dolgozni. Ez teljesen korrekt szerintem, meg nyilván a főnököd sem hülye, tudja, hogy egy fiatal férjezett nő 99%-ban előbb vagy utóbb babát fog várni.

2016. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-esnek igaza van. A 12. hetig szoktak varni. De az sem baj, ha kesobb mondod meg, es ilyenkor lehet arra hivatkozni, h azert csak most szolsz, m a terhesseg eleje mindig nehezebb. En pl a 21. heten mondtam el a fonokomnek, m ikreket vartam, es nagyon nehez volt az eleje, nem is volt biztos, h megmaradnak es nem akartam feleslegesen kelteni a feszultseget a munkahelyen. A 21. hetig alig latszott egyebkent is es tudtam "titkolni"
2016. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 16. héten szóltam , akkor már kezdett látszódni, és ahogy elmondtam végigmértek és azt mondták "jé, tényleg", de előtte nem vette észre senki.
2016. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!