Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet bekerülni egy...

Hogy lehet bekerülni egy áruházba árufeltöltőnek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hirdetik, hogy a Lidlbe, Pennybe keresnek árufeltöltőket. Mindig jelentkezek mindegyikbe, de semmi válasz. Minek hirdetik mindig, ha válaszra se méltatnak? Hogy lehet bekerülni?

2016. ápr. 18. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi kell amellékletbe? Fontos. Én elküldtem, de túlképzett vagyok.
2016. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pályakezdő vagyok, sehol nem kapok munkát.
2016. ápr. 18. 17:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt beleírva semmi olyan, hogy kiket várnak első sorban.
2016. ápr. 18. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a magabiztosságot ajánlom. Mi a dolgod? Röhejes, de szépen ki tudom rakni az árut, kitakarítok, nyomon követek mindent,... Saját ötletek.
2016. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tescónál nekem még az önéletrajzom sem vették el (személyesen vittem be). Kerek perec megmondták, hogy csak diákokat vesznek fel, mert az nekik olcsóbb adózás szempontjából. Gyanítom a többi bolt is így van vele.
2016. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
általában a legtöbb meghirdetett helyre már megvan az emberke, csak kötelező meghirdetni. Munkatársak rokonai, ismerősei jutnak be "jobb" helyekre. Ilyen világ van. Ezért sok a munkanélküli.
2016. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismeretséggel . A Lidl + az ALDI is megéri a pénzét . Meghirdetett állásokra jelentkezek, válaszra sem méltatnak. Nem egyszer írtam a központjukba ill. a központnak küldtem el az önéletrajzomat, 3-4 hónap elteltével rám írtak, hogy nem engem választottak xD . A Tescotól 2 éve csak az elutasító e_maileket kapom . A Penny meg hiába hirdet munkát a karrier oldalukon nem lehet jelentkezni . Jeleztem a központ felé, lese sz.ták, amit írtam .
2016. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Valaki kijön egy Tescoból, 2 nap múlva már bent is van a Lidl_be, mert az ismerős benyomta, na én meg ilyenkor csak pislogok ...
2016. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

én is szoktam látni iszonyat sok tescos hirdetést. Pár évvel ezelőtt jelentkeztem nem csak a környékre, hanem közeli városba is. Ha 100x nem jelentkeztem, akkor 1x se. És jött 100 válasz, hogy most nem, próbáljam meg máskor is. Azóta se próbálom.

Kiváncsi lennék, hogy lehet oda is bejutni :D

2016. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért be lehet. Én egy hónapja kezdtem el jelentkezgetni, egy tesco-ba felvettek volna, de én nem mentem el, most meg az auchanba vettek fel. Úgy, hogy voltam kb. 5 állásinterjún. Sajnos abba a tesco-ba nem vettek fel, ami tök közel van, és csak egy műszakos (nappali).
2016. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!