Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap nincs kedvem dolgozni....

Holnap nincs kedvem dolgozni. Milyen kifogásokat fogad el a főnököm?

Figyelt kérdés
Elég csúnya asszony, szóval virágot meg ilyeneket nem vinnék neki, nehogy félre értse. Valami hideg és nyers kifogás kell, mint amilyen ez a malac főnököm...
2016. ápr. 21. 19:18
 1/7 anonim válasza:
de jól megy neked hogy csak úgy nincs kedved dolgozni :D
2016. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
meghalt valami nemlétező, de azért elvileg aránylag közeli rokon, aki nagyon közel is állt hozzám, és hüppögve felhívod... ennyi...:D
2016. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ÁÁ, nincs ennek szive... Vérnyomás problémákra hivatkoznék, de egyből elutalna a NASA központba, hogy bizonyítsák be. Lehet inkább bemegyek. Csak unom az egészet tudjátok...
2016. ápr. 21. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallod ...


Nálunk ez ìgy megy.


Valakinek nincs kedve dolgozni akkor nem jön. Ennyi. se szó se beszéd.otthonmarad.és semmi következménye.de ha mész is elmehetsz bármikor...én pl ma 10 kor meguntam ,kollégáknak mondtam h csá aszt, hazajöttem.holnap se megyek..

2016. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na! Hol dolgozol komám?
2016. ápr. 21. 19:37
 6/7 anonim válasza:
egyszerűen szabit kivenni? :D
2016. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy meghalt kutyám és egy jö
2016. ápr. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!