Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó fizetésért ingáznátok heti...

Jó fizetésért ingáznátok heti 5 napon át, naponta 55 (oda-vissza 110) km-t, akár évtizedekig?

Figyelt kérdés
Az út 90%-át autópályán kell megtenni, de van közvetlen gyorsvonat is. Ti bevállalnátok? 9 órás munka, nettó 210 ezer + kafetéria + útiköltség nagy részét fizetik

2016. ápr. 25. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt érsz be a munkahelyre?
2016. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Na , ez az amit neked kell eldönteni. Millió dolgot kell megnézni, össze hangolni a családtól kezdve sok kis apróságon át. Úgyhogy itt hiába javasolna valaki valamit is , neked eldönteni hogy megéri-e.
2016. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1 és egy negyed óra alatt benn vagyok. Egyedülálló vagyok.
2016. ápr. 25. 16:36
 4/31 anonim ***** válasza:
61%
nettó 210 ezres fizetés az k_rvajó
2016. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ajtótól ajtóig 1 óra 15 perc, néha kevesebb.
2016. ápr. 25. 16:38
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egyedülálló vagy, addig szerintem nyugodtan vállald el. Én ingáztam korábban kevesebbért is. Most már nem mennék ilyen messzire ennyi pénzért, de családdal nyilván átértékeled a helyzeted.
2016. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb megoldás is létezik, ha bejön az állás akor odaköltözöl ahol a mnkahely van akkor nem kell ingázni. Ha szingli vagy akkor mi köt a mostani lakóhelyedhez?
2016. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ezt teszem, nem csak a fizetés miatt, hanem mert a közelben nem találtam más számomra megfelelő munkalehetőséget. Autóval semmi esetre sem járnék, mert a vezetés és az azzal járó koncentráció leszívná még a maradék energiámat is, így meg a vonaton esetleg akár még szundikálhatok is vagy kényelmesen foglalkozhatok bármi mással. Lehet, hogy többe kerül mintha autóval járnék, de nekem sokkal kényelmesebb. Van olyan kollégám aki autóval jár viszonylag messziről és sokszor panaszkodik arra, hogy majd' leragad a szeme vezetés közben; tart is attól, hogy egyszer el fog aludni a volán mellett és balesetet szenved. Ja, igen, azt nem mondtam, hogy mi éjszakai műszakban dolgozunk hatósági–közszolgálati területen, de aki nappal dolgozik, annak esetleg még beleférhet az autózás, de éjszakai munka esetén semmiképpen sem javaslom.
2016. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem akarok odaköltözni, mert akkor egy csomó pénz elmenne az albérletre. Pesten nagyon drágák. Itt meg van saját házam.
2016. ápr. 25. 16:50
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 75 perc nem olyan sok. Aki Bp-n lakik, városon belül is gyakran ingázik ennyit a munkahelyére. 30-40 percnyi út oda, és ugyanennyi vissza még jónak számít, 50-60 perc szerintem elég átlagos, egy külvárosból, ahonnan át kell szállni, ennyi simán lehet, de a 60 perc fölötti idő sem ritka, ha külvárosból jössz. Szóval ha fizetik, és autópályán mehetsz, akkor vállalható ez az út.
2016. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!