Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi számít jó munkakörülménynek?

Mi számít jó munkakörülménynek?

Figyelt kérdés
Most itt nem arra gondolok, hogy mik azok a körülmények, amiket még elvisel az ember, hanem amilyenek között szivese(bbe)n dolgozik.

2016. ápr. 25. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tisztaság és a jó közérzet.
2016. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,még soha nem dolgoztam ilyen helyen.
2016. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez relatív...

Ha egy xar helyről mész, akkor neked már jónak számít az is ami nekem lehet még rossz lenne...

Például sokan összetennék a kezüket, ha ilyen körülmények között dolgozhatnának mint én, de van aki már tized ennyitől kiugrana a bőréből, míg más 2x ennyivel elégszik csak meg...


Meg ugye ez egyénenként változó, hogy ki hogyan dolgozik szívesebben...

Van aki hideget szeret, én pl pulóverben ülök nyáron az irodában, mert fázok. Más meg kint a napon megsül, de élvezi.


Nekem pl fontos, hogy normális rendes főnökeim legyenek. A kollégák is normálisak legyenek.

Van pár luxus dolog ami nem lenne feltétel, de most elérhető és kihasználom. Például azt, hogy nem 8-16:30-ig van munka, hanem rugalmas, ha úgy van akkor akár délre jöhetek és még aznap mondjuk 4-kor leléphetek, csak máskor kell pótolnom az időt...


Egyik ismerősöm gyárban dolgozik, hát had ne mondjam milyen körülmények között!!! Nem csak a kollégák és a főnökség, de gusztustalan a mosdó is, rabszolga munka, mi egyéb...

Az a gond X idő után megszokja az ember és ez lesz a normális...ha egy fokkal jobbat talál akkor már nagyon örül és azt hiszi milyen jó munkahelyet talált, míg én még mindig köpködnék rendesen ha olyan szörnyű körülmények között kellene dolgoznom...


23F

2016. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálam ez ott kezdődik, hogy ne legyen főnököm.
2016. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó a társaság, nem fagysz meg, nem olvad le rólad a bőröd is.
2016. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A minap a munkahelyem feladott egy álláshirdetést, miszerint jó munkakörülmények között dolgozhat, aki jelentkezik. Mi dolgozók persze röhögtünk rajta. Vajon ez jónak számít: egész nap állni kell, leülni nem tudsz. Külföldről behozott használt ruhát válogatunk, amiben elég sok furcsa és gusztustalan dolog is előfordult már. Csakhogy néhány finomságot említsek: döglött macska, döglött tyúk, egy zacskó drogos tű, egy zacskó szaros pelenka, amiből folyt a cucc... lehányt lepedő, véres-gennyes lepedő... Nyáron kisülünk a zsírunkból (nem egyszer volt már ájulás), persze vannak ventilátorok, dehát.. télen meg megfagyunk. Nem panaszkodom, csak kíváncsi vagyok, hogy ezek akkor csak a főnökök szerint "jó" munkakörülmények?! Egyébként a főnökök minket rabszolgának tartanak, egész nap figyelnek, hogy mit csinálunk,ha van valami a nyomorunk, azon szórakoznak stb...
2016. ápr. 26. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, a jó munkakörülményt csak azért írják bele, hogy vonzóvá tegyék a munkahelyet és minél többen jelentkezzenek, hogy legyen miből válogatni. Az én munkahelyemet is jó munkakörülménynek hirdették, plusz ott volt, hogy jó munkahelyi légkör. A munkahelyi körülményekről annyit, hogy a kollégák nem tisztelik a magántulajdont, az asztalomra pakolnak, nyáron a klíma nem bírta a meleget és délelőtt 11-től már fűtött, bent volt vagy 50 fok. Irodai munka így szerencsére csak ülni kellett a melegben. A jó légkörről meg annyit, hogy az irodában lévő másik 6 személy közül 3 folyamatosan magában beszél, az egyik rohadt undorítóan köhög, a másik kettő meg folyton beszél a többiekhez valami okosságot, azt hiszik jó fejek. Tehát soha sincs csend,ami egy bizonyos fokig jó, de napi 8 órában elviselhetetlen.
2016. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
# 7 Nem azért de ilyenkor mint irodista dolgozó nehogy már ne tudj felvenni valami fülhallgatót hogy zenét hallgassál az egyik füleden legalább... :D
2016. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező ha leírják a hirdetésbe amit te, akkor szerinted hányan fognak jelentkezni? :D

Kell egy kis szépítés, egy kis csalogató szöveg...

Mint a "fiatalos környezet" miközben 50-60 évesek között dologik az ember :D


23F

2016. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A reklám mindig hazudik . És egy álláshirdetés is csak reklám.

Nekem az a jó munkakörülmény ha nincs főnök és nincs kolléga :D Na ilyen sajnos nem sok van.

2016. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!