Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen,...

Dolgoztatok már olyan helyen, ahol pofozkodó kolléga volt aki inkább a gyengéket bántalmazza szóban és tettlegesen?

Figyelt kérdés
Akinék még indok sem kell, csak úgy lekever egyet.

2016. ápr. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentik fel?
2016. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. De nálunk tuti nem lenne ilyen. Biztosan helyretenné valaki.
2016. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni :D nem értem az olyan embereket, akik ezt képesek eltűrni. Én bekínálnám egy brióssal, hogy utána felállni sem lenne egyszerű neki.
2016. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most jöttem el egy ilyen helyről, bár bedől a cég. De előtte felmondtam.


Szóval volt egy ilyen fószer, öreg fickó, agresszív, bunkó, kötekedő, de sötét is volt mint az éjszaka szakmailag, emberileg. Valami kettyós volt az biztos, klinikai eset.


Mondjuk mivel ezt felvették a céghez, hogy majd üti vágja az embereket, a cég a fő megbízást bukta is, a természet szabályainak megfelelően, gondolok arra sérült volt ez a közösség.


Na azért lehet a fickóba 1-2-őt bele kellett volna verjek, csak úgy hogy jó kedvem legyen ha-ha!

2016. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen az kettyós, bolond, ennyi.
2016. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakmailag, olyan volt a fickó mint a f@s. Negatív rekord.
2016. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!