Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató lehallgat?

Munkáltató lehallgat?

Figyelt kérdés

Bocsi a 80 IQ-ra szabott címsor miatt, de ugy tünik felkeltette a figyelmet.


Tehát arról van szó, hogy a fönököm, cégtulajdonos, egy idős bácsi, eléggé agyafurt és rámenős meg szóban agressziv, de hát nyilván ezek nélkül nem lett volna belőle milliárdos.


A mult héten nézegettem az aliexpress-et, mert egy csomagom elkeveredett.


Aztán tegnap beállit a titkárnő egy aliexpresszes oldallal (kinyomtatva, gondolom az öreg otthon böngészett)...egy zakó volt rajta, hogy nyomtassam ki szinesbe a képeket, mert a fönök ezt mondta.


Na most már csak azért is érdekes a dolog, mert a fönök a webáruházak ősi ellensége, meg angolul sem tud, meg ilyen internetes dolgok elég távol állnak tőle.


Ja de különben volt már, hogy kollégával beszéltem valami témát, ami szerintem egy 70 éves embernek teljesen kivül esik az érdeklődéséi körén és az életén...erre pár nap mulva felhozta az öreg azt a bizonyos témát.



HÁT ROHADTUL ÉRDEKES.


ja meg többször mondja, hogy ő mindenről tud, balbalbalbala


Én mondjuk teljesen hihetőnek tartom, hogy be vagyunk poloskázva meg egy külön embert fizet, hogy jegyzetelje ki a napi elhangzott dolgainkat.


Paranoid a kérdés?


2016. máj. 4. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
lehallgatás alatt nyilván az internetforgalom figyelemmel kisérését is értem
2016. máj. 4. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bepoloskázva lennétek, de tégla van köztetek.
2016. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az internetforgalmat mondjuk lehet figyelni. Régebben volt szobatársam mesélte, hogy náluk egyszer összesítették is, hogy ki mennyit netezett munkaidőben és miket néztek.


A lehallgatást viszont kétlem. De ha mégis kiderülne, simán fel lehet nyomni, mert törvényellenes.

2016. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon kevesen dolgoznak ennél a cégnél, úgyhogy eleve nem is hallhatja senki, ha a kollégával beszélek, mert nincs a közelben senki.


ráadásul megintcsak érdekes, hogy pont egy fiatalok köznapi témáját adná tovább? :d akkor kb hetente egy napot ott kellene ülni és beszámolnia a legapróbb dolgokról is.

2016. máj. 4. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj rá megint egy oldalra, ami különlegesebb, és kevésebb az esélye, hogy pont erre kérdez rá -esetleg ez az oldal tökéletes választás-. Ha rákérdez valószínű lenyomoz, vagy megnézi az előzményeid, akármi.
2016. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!