Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Elfogadjam így az...

Mit tegyek? Elfogadjam így az állást?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy megpályáztam egy jó álláslehetőséget, ahova fel is vettek, nagyon örültem neki, de most megtudtam, hogy a közvetlen kollégám, akivel dolgoznom kell, egy nem épp a legkedvesebb ismerősöm (az egyetemről ismerjük egymást és konkrétan utáltuk egymást). Nem tudom, mit csináljak, már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy újra találkoznom kell vele...

2016. máj. 7. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a dolog,max nem lesztek puszipajtik most sem.A melóhely nem is arról szól.
2016. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet. próbát megér
2016. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól még lehet hogy tudtok együtt dolgozni.


Csak munka után viszlát-viszlát lesz.

2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utáltátok egymást?

Hm..

Nem értek egyet az előttem szólókkal. Ha szerencséd van, tudtok együtt dolgozni, ha kevésbé vagy karakán, könnyen negatív híredet keltheti.

2016. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni, hogy mi neked a fontosabb: a jó légkör vagy a szakmai előmenetel. Nyilván az is fontos kérdés, hogy lenne-e másik hasolóan jó álláslehetőség is vagy csak ez meg hasonlók. De bárki bármit mondhat, én azt mondom, hogy a kollégáid azok, akikkel a napod egy jelentős részét eltöltöd (gyakorlatilag az ébren töltött időd java részét velük töltöd) és ha nem érzed velük jól magadat hosszú távon nagyon rossz lehet. Persze nem kell, hogy jó barátok legyetek vagy valami, de azért nem árt, ha nincs állandó konfliktus helyzet meg ha jó a légkör.
2016. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ennyire bonyolult.


Maximum munka után nem mennek sörözni, ennyi.

2016. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénz miatt elfogadtam egy állást, ahol nem túl szimpi emberek voltak. 4 hónapig bírtam, próbálok másikat keresni. Szerintem borzasztó olyanokkal együtt lenni napi 8 órában akikkel nem lehet szót érteni --vagy éppen utálod őket. Nem jó minden reggel úgy felkelni, hogy utálok bemenni a kollégáim miatt..
2016. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nincs garancia arra, hogy másik munkahelyen nem lesz olyan, akivel szintén nem lesztek kellemes viszonyban. Nem tudhatod, hogy a munkaviszonyotok nem-e lesz normális, akár még jóban is lehettek. Inkább próbáld meg..maximum lelépsz.
2016. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek,itt legalább ismeri a kérdező akivel "szemben áll",máshol nem lenne ennyi előnye sem.
2016. máj. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Végül elfogadtam, majd kiderül hogy férünk össze.
2016. máj. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!