Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki egyáltalán...

Van itt olyan, aki egyáltalán nem azt dolgozza, ami a végzettsége? Írnátok konkrét példákat?

Figyelt kérdés
Olyat is, ahol magasabb végzettséggel végzel alacsonyabb beosztásban munkát, meg fordítva, ahol alacsony végzettséggel vagy magas beosztásban, meg olyat is, ahol magas végzettséggel magas beosztásban dolgozol, de köze nincs a végzettségednek a munkádhoz. Kíváncsi lennék ilyenekre a való életből.
2016. máj. 7. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Matematikus ismerősöm prémium kerékpárkereskedéssel foglalkozik.
2016. máj. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Agrármérnökként profi némettudással füvet nyírok, takarítok , pakolok és lomokat hordok ki házakból konténerbe, de ez jobb , mint egy gyári irodában büdösödni idiótákkal.
2016. máj. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én jelenleg közgazdászként vagyok munkanélküli pár hónapja, előtte külföldön dolgoztam betanított munkásként, ahol minden nap kb a lábukat törölték belém a vezetők. Sajnos úgy tűnik, a későbbiekben is ezt a pályát folytathatom, mivel a szakmámban nagyon alacsonyak a fizetések és magasak az elvárások.
2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem különleges, mert olyan munkát végzek, amihez magas iskola végzettség kellene, de mivel borzalmasan keveset fizetnek, ott ahol dolgozom, ezt nem vállalja el egy oylan ember, aki ért is hozzá :D

Így néha tőlem várják azt, amihez nem értek, aztán megy a sírás, ha nem úgy történnek a dolgok :D bár pár hónap alatt szereztem annyi rutint, hogy ritkán fordul elő, hogy valami nem megy.

2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kereskedelmi eladó a végzettségem, és ezen a területen dolgoztam, sok éven át, de másképp alakultak a dolgok és telefonmarketingesként melózok, kb. másfél éve. Már tele van vele a hócipőm, nemcsak a munkával hanem a körülményekkel is, a főnökkel az élen. Úgyhogy gőzerővel keresek másik munkát, lehetőleg a szakmámban. Mihelyst sikerül,húzom is a csíkot, keressenek más balekot helyettem.
2016. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MZ.per.X ***** válasza:

Én alapvetően pont ezért nem diplomáztam még le, mert semmivel nem lennék előbbre a papírral, sőt, szakmán belül feleannyit keresnék mint most.


Mondjuk alapvetően a megszerzett tudásom felhasználom, csak itt fontosabb az hogy mi az amit valójában tudok, mint az hogy van e papírom róla vagy sem.

2016. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát vmennyire végzettségnek megfelelően dolgozom, mert van egy anglisztika BA-m, azzal mindent lehet csinálni, aminek a nyelvhez köze van. De az MA-m már színháztudomány, de elég belterjes a dolog, így most multinál dolgozom félig-meddig ügyfélszolgálati munkakörben.
2016. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én két diplomával dolgoztam egy helyen. Szakmához illő munka. Pont kezdőnek való, de én is frisdiplomás voltam. A fizetésem annyi, mint a takarítónak, túlórával.

Ezután meglehetősen hosszú munkanélküliség jöt.

Most pedig várok egy munkára, ami lényegében szakmai, de egy értelmes középiskolát végzett is meg tudja csinálni.

2016. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elektrotechnika-informatika szakközép. Utána magyar-töri tanári diploma. Első állás: titkárnő. Második: cégvezető multinál (kompletten kaptam minden feladatot, HR, pénzügy, sales, minden, ráadásul az elején még nyelvtudás nélkül, kézzel-lábban kommunikálva a külföldi tulajdonossal).
2016. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élelmiszer mérnöki diplomám van, de gyógyszergyárban dolgozok.
2016. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!