Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen végzettséggel találhatok...

Ilyen végzettséggel találhatok munkát?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt nem tudom befejezni az érettségi tanulmányaimat, egy 4 éves szakot vagyok kénytelen otthagyni (tehát nincs 3 éves szakmunkás papírom se!)


Végzettségem:


A középsuli 4 éve be van fejezve (bizi van róla), tehát mondhatni hogy nem csak alapiskolám van, hanem közép is, csak hát érettségi nélkül.


ECDL bizonyítvány 7 tételből (informatika).

EBCL bizonyítvány


Mi a maximum amit ilyen végzettséggel elérhetek?

(a szarkazmustól kíméljetek... köszi)


2016. máj. 9. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj át levelezőre és fejezd be munka mellett!
2016. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg erre nincs lehetőségem. Jövőre viszont talán menne a dolog...


Addig viszont továbbra is adott a kérdés: addig mi a legjobb meló, amit ilyen képesítéssel kaphatok?

2016. máj. 9. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, off, minden szarkazmus nélkül, és nyugodtan ignorálhatsz is: én csak nem értem, mi lehet olyan hatalmas ok, amiért nem lehet egy iskolát (levelezőn sem) befejezni.:o
2016. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát bizony ennek nem kis oka van... hirtelen nyakamba zúdultak a gondok, a felelősség. De nem akarok erről beszélni, mert személyes ügy. Elég ha annyit mondok, hogy ilyen helyzetet senkinek sem kívánok.


Viszont inkább ténylegesen magára a fő kérdésemre lennék kíváncsi, tehát: Mi a maximum amit ilyen végzettséggel elérhetek?

2016. máj. 9. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmit.

Elmehetsz sofőrnek, építkezésre, egyéb nehéz fizikai munkára és akkor kaphatsz feketén 150-200-at.

Érdemes volna a barátaidat kérdezni, hátha tudna valami szürke melót.

2016. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira rossz a helyzet. Üzemekről van tapasztalatom. Irodán, raktárkészlet nyilvántartás olyanok csinálnak akiknek ecdl jük meg középfokú végzettségük van és van egy kis sütnivalójuk.

Bár lehet kb annyi pénzert, mint aki szalag mellett áll, de túlórára ha van lehetőség akkor már nem olyan rossz anyagilag.

Milyen jellegű szakmáról van szó?

2016. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!