Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van, ha nem jogos a munkahe...

Mi van, ha nem jogos a munkahelyi fegyelmi / figyelmeztetés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ha nem irom alá, akkor kirughatnak azért, mert nem irtam alá !!!!

Ha meg aláirom, akkor azért rughatnak ki, ami koholmány benne le van irva !!!

Tényleg ez a helyzet???? Mit lehet tenni?

Amúgy mi a különbség a fegyelmi és a figyelmeztetés között?


2016. máj. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A fegyelmit írásban adják. Abból párat összegyűjtesz és repülsz. A figyelmeztetés szóban is történhet, akkor nincs következménye. Néhány írásbeli figyelmeztetésből van egy fegyelmi. Nálunk is van ez a rendszer. Ha nem írod alá legközelebb kicsesznek veled és elküldenek. Mondd, hogy nem ismered el amivel vádolnak, de írd alá a papírt, hacsak nem akarsz munkahelyet váltani.
2016. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem írnám alá, ha nem lenne jogos.

Ha meg szóba hoznák, hogy emiatt kirúgnak, akkor én magam mondanék fel. Engem nem tudnak ilyen dolgokkal megfogni.

2016. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen ok miatt adták?
2016. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondvacsinált ok miatt.

Könnyű azt mondani, hogy akkor én mondok fel - egészen addig, amig az ember nem családot tart el.

2016. máj. 17. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam hogy mondvacsinált.....

De pl ha lopással vádolnak, akkor léphetsz...

2016. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!