Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely, ahol...

Létezik olyan munkahely, ahol jó a kollegiális viszony?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen:)
2016. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az, szeretek is ott dolgozni.
2016. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is volt olyan, imádtam ott dolgozni :).

Aztán volt olyan is,ahol 2 embert utáltunk kollektívan (rászolgált mindkettő),tulajdonképp a kollektíva többi tagja szempontjából ez se volt rossz,jól összerázott minket.

Most nincs közvetlen kollégám,annak is megvan az előnye. A távolabbi munkatársakkal kicsit semmilyen a viszonyom,de legalább nem cseszeget senki,meg azért kijövünk normálisan,csak olyan hűde nagy barátság az nincs.:)

2016. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Létezik, ha mindenki szereti azt, amit csinál, és senki nem akar a másik kárán előbbrejutni.

Megkeseredett vagy vadul törtető kollágákkal nehéz tartani a jó viszonyt és a kellemes hangulatot.

Mindkét munkahelyben volt részem.

2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van elvileg csak ritka.A másik baj hogy ha éppen jó is,de előbb utóbb felvesznek egy vagy több szarkeverő barmot, vagy lecserélik a főnököt valami náci kiképzőtisztre és oda a jó hangulat.
2016. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pl. ha haverokkal csináltok egy vállakozást!
2016. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, hát a haverokkal csinálunk vállalkozást még elég erős alapja a cirkuszoknak.
2016. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha a közösség náhány hónapon belül nem olyan, hogy ha bajban vagy, akár éjjel háromkor is hívhatod munkatársadat, a lehetőség szerint azonnal hagyd ott. A jó közösség állandóan cseszteti egymást, de más közösséggel vagy idegen személlyel szemben azonnal összezár, megvéd, soha nem rekeszt ki. Ilyen helyen öröm dolgozni, én cca. 30 évig így dolgoztam. Volt munkatársaimmal ma is tartom, igaz, igen lazán a kapcsolatot. Nagyon fontos, hogy a főnök is a közösség tagja legyen, hiszen végül szinte minden rajta múlik.
2016. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet találni olyat, de minden munkahelyen lesz feszültség a jó kollegális viszony mellett is.
2016. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!