Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bemennétek dolgozni egy...

Bemennétek dolgozni egy irodába, magassarkúban és miniszoknyában? Ez illő? Mit gondolnátok arról, aki így jár dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi számít neked mininek? Nem minden miniből látszik ki az ember feneke.
2016. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem járnék be, semmiképp, max combközépig érő lenne a legrövidebb. Persze attól is függ, milyen munkahely, ha irodában csak nők vagytok, de van a cégnél pasas is, akkor pláne nem. Ez elvi kérdés, egyrészt nem szeretném, ha (akár nős) pasik csorgatnák a nyálukat utánam, meg összesúgnának, persze valakinek direkt ez tetszik. Nem gondolnék alapjáraton rosszat arról, aki így jár, de én személy szerint nem járnék.
2016. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én elmennék. Ha szeretsz ilyet hordani, miért ne? Lehet, hogy nem a legillőbb, de ha neked ez tetszik, akkor ezt el kell fogadni. Amíg szabályokba nem ütközik, addig okés! ;)
2016. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én biztos, hogy nem mennék be miniszoknyában és magassarkúban. Elég hülyén érezném magam ilyen öltözékben.


33F

2016. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Persze, akár még meztelenül is mehetsz nyugodtan, úgy is tudja mindenki hogy néz ki egy punci meg mell, nincs sok különbség mintha ruhába mennél, Magyar nőkről úgy is elterjedt sztereotipia h ribizlik, tehát tökmindegy mit takar mer úgy is levetkőzik a fél világnak
2016. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, mennyire mini a szoknya, meg milyen az összhatás.

Azért van különbség ez:

[link] (3. szett)

és ezek között:

[link]

2016. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Minimum combközépig érjen a szoknya. A magassarkúról meg annyit, hogy ha tud benne szépen járni, és nem úgy mint egy újszülött zsiráfbébi, akkor oké. Ne akadályozzon és ne játssza az agyát. Nekem van egy ilyen kollégám, minden nap pitsaszoknya, magassarkú amiben csak tipegve tud közlekedni, mert járni nem tud benne, a blúza is minimum 1 számmal kisebb... De ha egy férfi kollégának megakad rajta a szeme, megy a sipákolás, hogy micsoda disznó. Múlthéten leugatta az új postást is. Szánalom az egész nő, utálja mindenki. A főnök se szereti, de nem dobja ki, mert a feleségének valami rokona.

Na a lényeg, hogy én első benyomásként biztos nem festenék pozitív képet egy ilyen nőről, nyilván a rossz tapasztat miatt sem, meg mert egyébként látom a többi női kollégán, hogy fel lehet öltözni csinosan anélkül is, hogy kiraknának mindent a kirakatba.

2016. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk elég megszokott viselet. Nincs ezzel semmi gond. Én a kényelem híve vagyok és utálok kiöltözni, de ettől még nem nézek rossz szemmel azokra a kolléganőkre, akik máshogy vannak ezzel. A férfiak meg udvariasan bókolnak és esetleg meg szokták kérdezni, hogy mi az alkalom.

Persze nem mindegy, milyen szoknya és cipő. Lehet elegánsan, stílusosan és útszélien is viselni ilyesmit.

2016. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!