Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozott idejű szerződésnél...

Határozott idejű szerződésnél mikor illenék jeleznie a cégnek hogy hosszabbít vagy nem?

Figyelt kérdés

Határozott szerződésem van mely lejár jún 3-al. A cégnél ÁLLÍTÓLAG még nem tudják fognak-e hosszabbítani. Ami nyilván kamu, mert ha nem, akkor már kell az új ember a helyemre azt meg nem lehet 1 nap alatt elővenni a fiókból. Hetek akár hónapok keresése míg akad ember (főleg ennyi fizuért...) Most is van hely ami hónapok óta betöltetlen mert a kutya se jön.


Szóvak mikor illenék jeleznie a cégnek hogy nem akarnak hosszabbítani?

Mert ha jún 3-án meg én mondom azt hogy bocs de nem hosszabbítok (mert kettőn áll a vásár én is pattanhatok) akkor meg én leszek a mocskosrohatt mert nem szóltam időben.

Hallottam már ezt más ember ügyében hogy miért nem szólt időben .. és mocskos..


De ők akkor nem mocskosak ha szarnak szólni? vagy csak a dolgozó lehet mocsok a cég nem?


2016. máj. 31. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Csak a dolgozó lehet mocsok, csak az adófizető rendes állampolgár lehet a mocsok, az állam meg a cég, az mindegy mit csinál: szent! Megszokhattad már...

Amúgy meg, én a nyakukra járnék innentől minden nap. Azért a péntek már nincs messze. Lenne pofám kérdezősködni, hogy mi van.

2016. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted hányszor kérdeztem rá? Nem egyszer nem 2x és nem 3x.


Olyna oltári inkorrekt az egész. Nem kellek? Oké de mondják meg.

De lebegtetnek. Menjenek az anyjukba.

Lehet felcukkolom magam aztán pénteken én közlöm majd hoyg bocs de nem még akkor is ha ott lesz az új szerződés.

2016. máj. 31. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hetente újították meg a szerződésemet, minden hét végén fel voltam készülve, hogy akkor nem kell jönni hétfőn, de aztán a kezembe nyomták, hogy itt meg itt írjam alá. Közben nem mondtak semmit, pedig én is kérdeztem, hogy azért ez így elég szar, miért nem mondanak valamit. 4 hónapig ez volt, aztán mondtam, hogy én nem örlöm az idegeimet ezzel. Egyik pénteken mondtam a csajnak, aki hozni szokta a szerződést, hogy hétfőn nem kell, hogy fáradjon és nem mentem többet. Kipostázták a papírjaimat és viszonlátás'.

Találtam jobb helyet.

2016. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MZ.per.X ***** válasza:

Nem tudom mit kell itt "mocskolódni".


Ha nem hosszabbítanak, akkor lelépsz mert a munkaviszonyodnak vége, ügy lezárva.

2016. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ember. És KÖZÖLNI NEM ILLENÉK??????????


Hát menj a francba te is.


A cég már tudja fog-e adni új szerződést. Már rég tudja. Csak nem mondja meg. A k**va anyjukat.

Na ezért anyázok!!!

2016. jún. 2. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ott van még?

#3! Hetente új szerződés? Az tényleg idegőrlő...☹

2016. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!