Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A magyarországi nagy cégek...

A magyarországi nagy cégek karrier oldalain lévő állások tényleg "élő", létező pozíciókat takarnak?

Figyelt kérdés

Ma (2016. 06. 01.) találtam meg a nagy gyógyszergyártó cég állását (Laboratóriumi technikus, Gödöllő) a cég hivatalos karrier oldalán, ez áll alatta.:

"Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2015. szeptember 25-ig várjuk az alábbi címen:"



2016. jún. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Vagy nem frissítették, hogy kitolták a keresést (tehát még mindig nem találtak). Vagy találtak csak elfelejtették levenni (ezt kétlem, a nagy cégek azért figyelnek ilyenekre). Küldd el nekik az életrajzod, mit veszíthetsz? :)
2016. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MZ.per.X ***** válasza:
Vagy igen vagy nem, utána kell érdeklődni.
2016. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fent felejtett hirdetés
2016. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Több, mint nyolc, azaz 8 hónap telt el azóta! A mai napon 21 álláshirdetés van a TEVA oldalán, nem tudom elképzelni, hogy 21 hirdetés közül egy ekkora cég, hogyan nem vette észre nyolc hónap alatt, hogy már régen lejárt az álláshirdetés. Ha én nyolc hónapot így benéznék, mint álláskereső, 200 év alatt sem találnék munkát!


Számomra ezek a bakik hiteltelenné teszik a céget és főleg a HR részlegét. Ezek után nem álláshirdetéseket, hanem céges dolgozókat fogok keresni, pl. Facebookon, LinkedIn-en, stb. és megpróbálok kapcsolatba lépni velük, megtudni mi a szakterületük, olyan iparban dolgozó szakembereket keresni, akiknek a területe egybevág az érdeklődésemmel.


Minek küldjek be a fenti rendszerekbe bármit is, ha ennyire veszik odaát komolyan?

2016. jún. 1. 19:44
 5/8 MZ.per.X ***** válasza:
Érdekes, én nem látok ilyet az oldalon.
2016. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Igazad van kérdező, a gagyi mindenhol ott van már!!!
2016. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Szörnyű, hogy bizony emebrek teszik fel aezeket és előfordulhat, hgoy valaki hibázik, erre persze a Noname XY szemében máris hiteltelen a cég meg a HR-je :) vicces :)
2016. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaha ez a Debreceni Gyógyszergyár volt, nem egy "noname" izraeli valami.
2016. jún. 1. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!