Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik kollégámnak van egy...

Egyik kollégámnak van egy undorító szokása; hogy vehetném rá, hogy ne tegye? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egylégterű nagy irodában dolgozok kb 80 emberrel, ami magában is néha sok; fejem fölött átkiabálva beszélés, krákogás, vihogás, pletyi, köhögés, csukd be az ablakot, kapcsold be a légkondit, ordibálás, kapcsoljon már valaki villanyt, bántja a szememet a villany kapcsoljátok le... Így lehetetlen koncentrálni.


Van viszont egy kollégám, aki ezeken mind túltesz. Sosem fújja ki az orrát, helyette inkább szívja a... Tudjátok mit. De nem szipog, RÖFÖG.


Eddig a szipogós kollégák elé mindig leraktam egy zsebkendőt, amitől észbekaptak.


De nála nem merem, ugyanis egyszer egy kollégám szólt neki emiatt, erre negsértődött. Utána szóba se állt vele, pedig a kollégámnak igaza volt. És alapjáraton jófej szóval magamra se akarom haragítani.


Azzal is próbálkoztam, hogy elültem távolabb (már amennyire lehet, szekciókként vagyunk felosztva, tehát nem ülhetek akárhova), de ott is hallottam.


Zenét meg nem hallgathatok, tilos a munkakörünk miatt.


Egyszerűen már nem bírom, hogy a gyomrom forog munka közben, mert dolgozok a gépen és két percenként hallom, hogy röff-röff...


Ti mit tennétek, hogy ne haragítsátok magatokra, de leszokjon erről a szokásáról?



2016. jún. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
,, hé. hallod? tudtad, hogy ezt az öreg faszik, meg a hajléktalanok csinálják? Szokj le róla, undorító és marha gáz. " - Ez a legegyszerűbb módja. Lehet, hogy megsértődik, de így legalább egyenesen eljut az agyáig.
2016. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel.
2016. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan kollégát, aki nincs vele jóban, és kérd meg őt, hogy szóljon neki.
2016. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Névtelenül egy cetli, email?
2016. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Névtelenül hagyj cetlit szerintem.
2016. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is hagyj neki nevtelenul egy cetlit az asztalan

ha kell tobbet is

sot, ne is te ird, hanem irass a hugoddal egyet, meg a baratnoddel, meg a munkan kivuli haverjaiddal, hogy mindig mas legyen a keziras de ne a te kezirasod legyen


vagy pedig beszelj vele, de nagyon diszkreten, ugy hogy mas ne hallja meg veletlenul se es csak ti ketten legyetek, ha vannak masok mint ful/szemtanuk akkor konnyen bevaghatja a durcit/sertodottet


szolj a fonoksegnek, hogy szoljanak ok neki


en siman raszoltam az egyik emberre, mert mindig asitott, de nem ilyen hangtalanul, hogy eszre se veszed, hanem ilyen aaaauuuuuhhhh (nemtom leirni;) stilusba, vagyis olyan kommentet fuzott hozza, hogy meg a vakok is tudtak, hogy o most asit

iszonyu idegesito volt, raadasul az asitas elegge ragados

en odamentem, es nagyon halkan, mikor senki nem volt a kozelben megmondtam neki, figyelj tudod milyen ragados ez? allandoan asitanom kell miattad, lecci hagyd abba


meg o kert elnezest es azota nem csinalja!


ha hasznaljatok sokszor a telefont, akkor fogd ra arra, hogy legutobb ket kliens is megjegyezte hogy mi ez a rofoges, mert te epp vonalban voltal veluk es o rofogott es behallatszott a beszelgetesbe es tok ciki.... ha ugyfelekbol eltek es rafogod, hogy a kuncsaftot zavarja, akkor tutti abbahagyja ;)

2016. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adjak egy zsebkendőt, vagy b.sszalak orrba? Nekem bejött a vonaton. :D
2016. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!