Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok ahhoz, hogy ha...

Mit szólnátok ahhoz, hogy ha a munkahelyeteken nem szóltak volna, hogy új kollégát kapsz?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom olyan emberről van szó, akit nekem kell betanítani....

2016. jún. 7. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmit, mit szóltam volna?
2016. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

meglepődnék, mert pici cég vagyunk, ezért nem nagyon szokott titok lenni semmi változás, meg eleve nehéz lenne úgy intézni, hogy ne tudjak róla

Nagy cégnél simán el tudom képzelni, hogy megtörténik az ilyen.

2016. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy kis cég vagyunk

kb 30 emberrel

2016. jún. 7. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Senkinek sem szóltak? Vagy csak neked nem? Felettesednek szóltak és ő nem szólt neked?

Megkérdeztél valakit, hogy hogy nem szóltak?

2016. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

felettesem tudott róla igen

nem szólt

igen megkérdeztem, hogy ez mi....

semmi érdemlegeset nem mondott...

2016. jún. 7. 12:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Én kiakadnék.

Hogy ezt hogyan közvetíteném a főnökség felé, azt nem tudom, de nagyon rosszul esne az biztos. Úgy érezném semmibe vesznek, pusztán egy eszköznek.


Ő ugyanazt a munkát végzi, mint te? Olyan sok a munkád, hogy szükség volt még egy emberre?


Ezek után én biztosan elgondolkodnék, hogy mennyire terveznek velem a jövőben és ha úgy ítélem meg, hogy ez egy jel, akkor elkezdenék keresgélni, hogy egy esetleges kirúgás esetén már annyival előrébb legyek.

De persze simán lehet az is, hogy tényleg véletlenül felejtettek el szólni, mert annyira túlterheltek meg szórakozottak, bár azért ez mégiscsak kevésbé valószínű, mivel egy embert kiválasztani nem egy kétperces feladat, hanem akár többnapos, többlépcsős folyamat.

2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

pont ezért tartom érdekesnek

mivel kiderült, hogy a hátam mögött keresnek embert...

és most rákérdeztem, hogy most a helyemre jött, és a főnök izélt, hogy ő egyenes ember, meg izé, meg ő nem kapott erre utasítást...

2016. jún. 7. 12:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki még szólás nélkül is, mert 5 emberes munkát végzünk 2en :D.
2016. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tipli. Keressél új helyet magadnak. Lehet, de inkább tényleg csak lehet, hogy a közvetlen főnököd sem tudott róla. Azonban akár tudott róla akár az ő háta mögött is intézkedtek ki fog derülni, hogy ez egy emberes munka és neked lesz utilapu, nem a valószínűleg csókosnak. Lehet, nem kerestek, csak most valaki a nagyobb főnöködet megkérte, hogy egy régi szívességért cserébe az ő akárkicsodácskáját legyen szíves felvenni. Ez ellen meg nem tudsz küzdeni. Esetleg utolsó lehetőségként, ha jóban vagy a közvetlen főnököddel beszéld meg vele, hogy adjon Neked másik munkát - ha van olyan, ami a végzettségednek, képességednek megfelel.
2016. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress másik állást.

Ugyanez az eset történt meg velem, nagyjából egy hónappal ezelőtt.

Főnököm egyszer csak bejelentette, hogy hó elejétől új kolléga érkezik (ketten voltunk). Köpni-nyelni nem tudtam, grátisz ennek hozományaként engem áttett 8 órás munkarendből, 6 órásra.

Itt már erős volt a gyanúm, hogy helyettem keresett valakit, ugyanis az új kolléga előnye, hogy szakmabeli tanfolyamot végzett. És mit ad isten pont akkor jött el az előző helyéről.

Én a héten kaptam kézbe a felmondásomat.

Szóval kezdj másik állást keresgélni, tuti ami zicher.

2016. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!